Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez a helyes felfogás, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a helyes felfogás, vagy túl "szigorú" velem szemben?

Figyelt kérdés

Barátom, akivel 7hónapja vagyok együtt, nemrég egyre többször azt hangoztatta, hogy egy kapcsolatban nincs szüksége a fiúnak lány barátokra, és a lánynak sem fiú barátra.

És, hogy ő nem szeretné, ha más fiúkkal is beszélgetnék akár neten. (kivéve, ha osztálytárs, és valamit muszáj)

Kapcsolatunk 1-2 hónapjában beszéltem az exemmel, akit nagyon utál, mert eleinte túrkálódott a kapcsolatban, és úgy láttam jónak, hogy ha látja, hogy békés vagyok, lenyugszik ő is.(ez mellékes) Viszont ezt is azonnal megmutattam a barátomnak, nem titokban történt.

Aztán nagy veszekedés lett, féltékenykedett, és minden vitánál felhozta, azt mondta utolsó ilyen húzás...o.O

De mostanában egyre többet hangoztatta, hogy ne beszéljek fiúkkal. (nemrég tudta meg, hogy még mielőtt összejöttünk több fiú írt nekem, de én normálisan tisztáztam velük, hogy nem szeretnék semmit,majd jött Ő és megszerettem.Ezzel is baja volt, hogy minek beszéltem többel) aztán most egyre többet kérdezgette, hogy nem-e beszéltem valakivel...

Mondjuk nem az a bajom, hogy szeretnék,és nem beszélhetek senkivel, mert azokkal is, miután őket lekoptattam minden kapcsolat megszakadt, így miután összejöttünk nem volt egy fiú barátom sem. Csak nem értem miért mondja annyit? Mi lehet a gond, ami miatt nem bízik bennem? Talán az az első eset? Ti azt nem értenétek meg, a helyében?

Mi a véleményetek erről? 17L 18 ő


2013. júl. 23. 00:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Még ha az hiba is lett volna, akkor sem jogos mindig felemlegetni, és erre hivatkozva követelőzni. Vagy tegye túl magát ezen, vagy szakítson, de az ilyen játszmázás gusztustalan.
2013. júl. 23. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

2 barátnőm VOLT pasija is ilyen volt.

mindkét esetben egy idő után a pasi erőszakosabb-hazudósabb lett. Az a pasi aki pont ugyanezt csinálta a barátnőmmel,hát úgy tűnik megcsalta a lányt... szóval azért volt olyan bizalmatlan,mert magából indult ki. A poén, hogy egy idő után, már velünk csajokkal sem akarta, hogy találkozzunk,mert biztos pasizunk....közlöm mi is foglaltak vagyunk. De ő ugye magából indult ki...


ÉN ha a jövőben ilyet tapasztalok menekülni fogok,esküszöm, nem vágyok lelki terrorra elég volt kétszer végig nézni, hogy milyen csúnya vége lett.

Szerencsére a jelenlegi párom értelmes egyén, mindkettőnknek vannak ellenkező nemű barátai, semmi gond nincs belőle-

2013. júl. 23. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
:(:(
2013. júl. 23. 08:12
 14/16 anonim ***** válasza:
Mi volt pontosan az exeddel? Megmondtad neki, hogy már van valakid vagy ápolgattad a lelkét?
2013. júl. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

nagyon keveset jártunk, nem is szerettük egymást, és kiléptem a kapcsolatból. Ő úgy gondolta, hogy a mostani barátom miatt volt vége, ezért néha az elején próbált kötözködni, meg beszéltek ők ketten.(nem tudom miről)

Majd később teljesen normálisan írt, hogy mi újság.Én úgy gondoltam, ha normális leszek ő is lenyugszik.

És csak annyiról volt szó, hogy ki hogy van, mit csinál mostanában és ennyi. Ezt még akkor megmutattam neki.

2013. júl. 23. 22:35
 16/16 anonim ***** válasza:
Akkor ezzel sem tettél semmi rosszat. Megállapíthatjuk, hogy a barátodnak ment el az esze.
2013. júl. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!