Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan érzésed, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan érzésed, hogy téged jobban szeretett a barátod/barátnőd, mint amennyire te szeretted Őt?

Figyelt kérdés
Nem használom ki, csak épp úgy érzem, Ő sokkal szerelmesebb, mint én.
2013. júl. 23. 18:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálam volt, én vagyok a lány. De azt éreztem, hogy lehet belőle szerelem, csak nálam lassabban ment.
2013. júl. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
éreztem már úgy, azóta másik barátom van, itt én vagyok a szerelmesebb és rossz érzés.
2013. júl. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. júl. 23. 22:05
 4/7 anonim ***** válasza:
örülj neki..fordítva nagyon szar.
2013. júl. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

nekem például időre volt szükségem:S


a barátom teljesen máshonnan jött, mint én. két világ találkozott nálunk. ő mindenkiben a legjobbat látta, és engem is mindig mosolyra fakasztott, belém pedig azt verték, hogy teperni kell és leküzdeni a többi embert az utadból. ő engem gondolt gonosznak, én meg őt naivnak


meg ő ajándékozott, és szépeket mondott, én meg csendben magamban szerettem, és csak később vettem észre, hogy ő ebből semmit se kap vissza. bár amúgy is hetekig halogattam egy ehető ruhadarabot, mert lusta voltam elmenni, szóval én se vagyok szent


aztán megérezte ezt ő is, lelépett, és borzalmas volt, főleg azért, mert hiába szerettük egymást, én nem tudtam neki kifejezni eléggé. ezért pszichológushoz mentem, mert nem akartam elveszíteni. fél év múlva hívott, hogy találkozzunk. annak ellenére, ami történt, nem akart magamra hagyni a kezelés során, akármi is történjen. akkor ott a régi énem, amit apám-anyám belém vert összetört. esküszöm egy órán át bőgtem a vállán a Margit-szigeten, és leszartam, hogy ki mig gondol. nekem ez kellett. ma már együtt élünk, és úgy várom, hogy hazajöjjön, hogy sokszor négyszer ötször jövök vissza az előszobából. független, önfejű nő vagyok, de nem érdekel, mit mondanának erre a feministák: SZERETEM!


szóval ne félj, időbe telik csak!!!!!! szurkolok!

2013. júl. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem most is olyan érzésem van, sőt biztosan tudom, hogy én jobban szeretem, de idővel bízom benne, hogy ez részéről is szerelemmé alakul. 17/L
2013. júl. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
én igen. pedig egy olyan lány aki kedves, rendes, jószívű, szeretetreméltó, aranyos cuki és mellé még gyönyörű szép is. az ágyban is mindent megcsinál nekem, és nagyon szerelmes belém, ennek ellenére nem vagyok szerelmes, csak kezdetben pár hétig éreztem valamit. 2 hónapja járunk, azon gondolkozom, hogy maradjak-e vagy nem... az a helyzet hogy nem akarom otthagyni, mert sajnálnám és azt se akarom hogy ríbanc legyen egy ilyen cuki lány. 19F, 18L
2013. júl. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!