Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden napom boldogtalan. Nincs senkim ( jo par eve). egyre depressziosabb es maganyosabb leszek. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
2013. júl. 26. 00:05
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:
Igen, azon vagyok, hogy talaljak valakit, de nem kellek senkinek. Pedig nem vagyok sem kover sem csunya sem buta.
2013. júl. 26. 00:14
 12/40 anonim ***** válasza:
Fő a pozitív hozzáállás. A kutya ugyis csak szétrág mindent.
2013. júl. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:

És azt meg tudod mondani, hogy miért nincs? Mármint az oké, hogy elfogadhatóan nézel ki és nem vagy buta - de ha nincs, annak szokott valami oka lenni, pl. nem vagy képes megbízni a másik nemben, a munkahelyeden és a lakhelyeden kívül max. a boltig mozdulsz ki, irreálisan magasak az elvárásaid, még mindig a sok évvel ezelőtti partneredet keresed minden lehetséges jelentkezőben, ilyenek.


Az Így jártam anyátokkal egyébként szörnyű...

2013. júl. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
Képet akarunk :)
2013. júl. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Esetleg egy képet kérhetnénk? :)
2013. júl. 26. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
az így jártam anyátokkal igenis jó! amúgy nem te vagy az egyetlen, akinek nincs senkije, rajtad kívül még elég sokan vannak...vagy szokd meg, vagy változtass rajta..ha változtatni akarsz, az attól, hogy ülsz egyhelyben és gondolkozol rajta nem fog sikerülni..
2013. júl. 26. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
Az így jártam anyátokkal az tényleg jó. Hány éves vagy?
2013. júl. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:

Nekem még soha nem volt senkim és én is voltam már boldogtalan és depressziós (nem tudom, hogy most is az vagyok-e vagy nem)

Nyelj egyet és próbálj rajta változtatni. Ott vannak a barátok/ismerősök.

2013. júl. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
Ne legyél olyan válogatós, mint eddig, és ne csak a 10/10-es külsejű álompasikat vedd észre!
2013. júl. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
Az Így jártam anyátokkal a LEGJOBB! :D
2013. júl. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!