Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden napom boldogtalan. Nincs senkim ( jo par eve). egyre depressziosabb es maganyosabb leszek. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
2013. júl. 26. 00:05
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
Szivem csücske! egy nő csak akkor magányos ha nem akar senkit! Ffi vagyok,ismerem a nőköt valamennyire,minden fiatal nő ismerkedhet, mert naponta kap lehetőséget a férfiaktól.Persze ha röktön a hibát keresitek abban aki jelzést ad,így nem fog menni!A férfinak viszont sokat kell talpalni a nők után,vagyis mégis jobb helyzetben vannak a nők.Néha mosolyogj is,akkor hamarosan lesz valakid.
2013. júl. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:

Próbálj meg legalább pozitívan gondolkodni, a jobbik oldalát nézni a dolgoknak. Ha nem is segít közvetlenül a dolgon, hátha legalább kicsit jobban érzed majd magad.


Az előző válaszolóra/nak reagálva pedig, egyáltalán nem igaz, hogy a nők naponta kapnak lehetőségeket. Állítólag nem nézek ki annyira sz*rul, azt mondják, csinos vagyok, próbálok adni magamra (már amennyire a pénztárcámból telik), de ha azt mondom, hogy kéthavonta esetleg megnéznek, nem is hogy valami jelzést adnának vagy leszólítanának (sőt, ilyen soha nem is történt még velem), akkor sokat mondok. Tehát a nők egy rétegére biztos igaz, hogy naponta kapnak lehetőséget, de a többség nem.

2013. júl. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
Ilyenkor visszatérünk az örök kérdéshez. Vajon a lányok hogy reagálnak, ha leszólítják őket?
2013. júl. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:

Nézd, 3 változat van (szerintem, mondom, még nem volt lehetőségem kipróbálni a dolgot). Ha szimpatikus a srác (megjelenés /ápoltság, a lánynak tetsző stílus, tehát nem jóképűség és pénz!!!/, beszédstílus), akkor akkor ha a helyzet megfelelő (se pasi, se sürgős dolga nincs a lánynak), akkor még akármi (jó!) kisülhet a dologból. Ha nem szimpatikus, esetleg nem épp a legmegfelelőbb a helyzet, akkor udvariasan visszautasítja az ismerkedést. Ezen nem kell megsértődni, egy srác se megy oda bárkihez, ugye. A harmadik lehetőség, hogy a lány bunkó módon elküldi, ezen se kell megsértődni, ez esetben még ennyit se ér a csaj.

Legalábbis nálam ez így működne.

2013. júl. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
#22 Téged is naponta megnéznek, csak olyan válogatós vagy, h szinte senki nem néz ki elég jól számodra, így valszeg már a tekinteteddel elüldözöd őket. Azt is el tudom képzelni, h le is szólítanak rendszeresen, csak mivel ők számodra túl csúnyák, így nem is számítanak.
2013. júl. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 A kérdező kommentje:
Hat nemtudom en egyaltalan nem vagyok csunya, megse nez meg senki!
2013. júl. 30. 19:07
 27/40 anonim ***** válasza:
De megnéznek, csak észre se veszed, mert ők viszont számodra csúnyák.
2013. júl. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező,utólsó komentedből az jött le, nem a külsőddel van a baj.Elég felületes az írásod,és sok a hiba benne.Vagyis tanulj, és akkor észreveszed ki is hasonló hozzád.Mert nem minden a külső,tartalom is kell!
2013. júl. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:

22-es vagyok, nem tudom ténylegesen, hogy megnéznek-e, de nekem csak nagyon ritkán tűnik fel, hogy így lenne (az utóbbi időben egyébként figyelni is szoktam).

Aki meg azt mondja, hogy azért nem vesszük észre, mert csúnyának tartjuk azokat, akik esetleg megnéznek, az gondolja végig azt is, hogy a férfiak se különbek. Lehet nem veszitek észre, de egyáltalán nem néztek meg minden lányt, csak akit szépnek találtok...

2013. júl. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 A kérdező kommentje:
28 as, mar bocs, egyetemi diplomam van ( nem konyvtaros bufeszak ) nem hiszem, hogy tanulnom kene meg. Mivel iPhonerol irok ezert neha elgepelek.
2013. aug. 1. 11:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!