Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti megbocsájtanátok ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti megbocsájtanátok ezt egy lánynak?

Figyelt kérdés
Jó pár hete (kb 4-5) beszélgetünk neten egy fiúval. Nagyon aranyos, mindennap beszélünk több órát, van hogy egész délutánokat. Tök jó fej, meg kedves nagyon. Nincs barátnője, meg nem hiszem, hogy lenne, mert akkor nem beszélgetne órákat pont velem. Még az elején küldtünk egymásról képet, és itt jön a bökkenő. Ő csomó képet küldözgetett magáról, én pedig küldtem vagy kettőt, de azon nem én vagyok, mert nem bíztam még akkor benne, hogy magamról küldjek képet. Sokak szerint nem vagyok csúnya, meg hasonlítok is kicsit a képen lévő lányra, de az akkor sem én vagyok. Már beszéltük, hogy jó lenne találkozni, élőben is beszélgetni, de még halasztom, mert ha élőben meglátná, hogy nem is az a lány vagyok, aki a képen volt.. Úgyhogy már azon gondolkoztam, hogy elmondom neki az igazat, hogy akivel eddig beszélt az én voltam, csak máshogy nézek ki, ismeretlen volt még az elején, és nem bíztam akkor még benne. Fiúk, ti hogy fogadnátok ezt? Érdekelne még ezután a lány, ha tényleg normális, aranyos?
2013. júl. 27. 15:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Miért nem mondod meg neki ezt?
2013. júl. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Megbocsátanék,de csak ha küldenél magadról igazi képet..

17/F

2013. júl. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

HA ki derülne, én nem foglalkoznék veled már többet.

Nem a képek miatt, hanem mert hazudoztál nekem, és a qrválkodáson kívül ez a legrosszabb, amit egy nő megtehet velem.

2013. júl. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

ismerkedésnél mindjárt átvágtad, ez rajta múlik,

ha nem fog szóba állni Veled, azt a kevés bizalmat vesztetted el, ami eddig kialakult,

gondold át legközelebb mit csinálsz, nem értem küldesz egy képet, mit kell megijedni, fel vagy öltözve, ez miért gond

a választ majd megtudod, mert hazugságra nem lehet építkezni

2013. júl. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

hááát... Amiket meséltél azokat ahhoz a képhez társítja,mond meg neki az igazat de ne lepődj meg ha elhajt...

Egyáltalán miért kell ilyet csinálni?

2013. júl. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Végül is majdnem mindenki megérdemel egy második esélyt... Bár már a legeslegelején hazudni? Már most lehet látni, hogy nem lesz túl hosszú a dolog, de egy próbát megér. Jah és minél előbb mond el az igazat...
2013. júl. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Velem ugyan ezt csinálta két hete egy csaj...

Nagyon bejött a csaj a képen amit küldött...pár nappal később bevallotta, hogy nem ő van a képen...Hát hogy is fogalmazzak...elküldtem melegebb éghajlatra, és megkerestem a képen látható lányt :D

Azóta vele beszélgetek rendszeresen, és jól haladnak a dolgok :D

2013. júl. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Küldd el neki a mostanit és mondd hogy az picit régebbi kép volt, mostanában elég sokat változtál. Így nem is hazudsz, és nem is fájna.
2013. júl. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem bocsátanám meg még akkor se, ha szebb vagy, mint akiről képet küldtél. Ha már az elején hazudsz, akkor nincs garancia arra, h nem fogod folyamatosan átvágni (sőt, szinte biztos, h át fogod).
2013. júl. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ha szép vagy akkor oké, de ha egy ronda etet elmehet a pi csába:D
2013. júl. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!