Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti megbocsájtanátok ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti megbocsájtanátok ezt egy lánynak?

Figyelt kérdés
Jó pár hete (kb 4-5) beszélgetünk neten egy fiúval. Nagyon aranyos, mindennap beszélünk több órát, van hogy egész délutánokat. Tök jó fej, meg kedves nagyon. Nincs barátnője, meg nem hiszem, hogy lenne, mert akkor nem beszélgetne órákat pont velem. Még az elején küldtünk egymásról képet, és itt jön a bökkenő. Ő csomó képet küldözgetett magáról, én pedig küldtem vagy kettőt, de azon nem én vagyok, mert nem bíztam még akkor benne, hogy magamról küldjek képet. Sokak szerint nem vagyok csúnya, meg hasonlítok is kicsit a képen lévő lányra, de az akkor sem én vagyok. Már beszéltük, hogy jó lenne találkozni, élőben is beszélgetni, de még halasztom, mert ha élőben meglátná, hogy nem is az a lány vagyok, aki a képen volt.. Úgyhogy már azon gondolkoztam, hogy elmondom neki az igazat, hogy akivel eddig beszélt az én voltam, csak máshogy nézek ki, ismeretlen volt még az elején, és nem bíztam akkor még benne. Fiúk, ti hogy fogadnátok ezt? Érdekelne még ezután a lány, ha tényleg normális, aranyos?
2013. júl. 27. 15:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nálam felejtős lennél ezután. Így is egy mocskos, hazug világban élünk...
2013. júl. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Hülye liba
2013. aug. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!