Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akivel 1 éve együtt vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akivel 1 éve együtt vagyok nem akar találkozni velem mit tegyek?

Figyelt kérdés
1 éve ismertem meg egy lányt aki tőlem 100km re lakik sajnos súlyos depressziója van azt nem szeretném részletezni hogy miért de sajnos elég durva dolog és sajnos tudom hogy nem hazudik látszik is rajta. Én vagyok neki az egyetlen támasza ha vele vagyok akkor mindig jókedve van és vidám. Ha otthagyom akkor biztos hogy nem fogja kibírni a és nagy valószínűséggel öngyilkos lesz. Próbáltam rábeszélni de nem akar találkozni velem azt mondja hogy sose találkozhatunk. Én nagyon szeretem pedig tudom hogy nincs értelme a kapcsolatnak.Az egyik dolog hogy nem tudom elhagyni az pont ezért van a másik dolog meg hogy tudom nem bírná ki ha otthagynám és ha valami történne vele ez miatt akkor azt sose tudnám megbocsájtani neki szerintetek mi lenne a helyes? 19 f
2013. júl. 28. 06:03
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ha valakinak valóban súlyos depressziója van, akkor azt senki sem tudja felvidítani. Szerintem nem akar veled lenni és ezt fogadd el. Nem hinném, hogy öngyilkos lenne, ezt kissé felnagyítod.
2014. febr. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!