Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nőktől kérdezném! Aki sokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőktől kérdezném! Aki sokat vagy egyedül, pár nélkül, annak mi az oka nálatok?

Figyelt kérdés
És mennyi ideig szoktatok egyedül lenni?
2013. júl. 28. 11:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nálam az, hogy "válogatok", csak az igényeimnek megfelelő pasikkal ismerkedem, nem kötök kompromisszumokat (elvárások: független, intelligens, empatikus, nem kapcsolatfüggő). Attól függ, hogy mennyire intenzíven keresek, de pár hónap volt a legtöbb, amit egyedül töltöttem.
2013. júl. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Pár hónap nem sok idő én ennél jóval többre gondoltam.
2013. júl. 28. 11:25
 3/19 anonim ***** válasza:

Akkor én nyertem, 10 évvel.

36 F

2013. júl. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

ugyanaz mint az 1., csak én volt hogy egy évig is egyedül voltam.

meg aki tetszik annak általában pont nem, vagy nem jön oda, mert mindig van pár ilyen rajongóm akik elriasztják, gondolom azt hiszik valamelyikkel komolyabb a dolog, mert direkt félreérthető dolgokat írnak/mondanak.

2013. júl. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Nagyot csalódtam és nem merek bízni illetve még az exemet szeretem. Plusz nincs olyan aki.megfogott volna akik próbálkoznak szóba sem jöhetnek.
2013. júl. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Mondjuk, ha azt vesszük, hogy 15 évesen kezdtek el érdekelni a fiúk, akkor 3 éve és még most sincs senkim.

Általában mindig az elérhetetlenek tetszenek meg (pl.: van barátnője, túl messze lakik stb..)

Válogatósnak nem tartom magam, én úgy vagyok ezzel, hogy mindenkinek más jön be és kész.

2013. júl. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Első vagyok, és én azért elég intenzíven ismerkedem (neten), szóval azért "csak" pár hónap kihagyások vannak két kapcsolat között. Ha várnám a sültgalambot, vagy a környezetemben próbálnék ismerkedni, akkor éveket is várhatnék. :)
2013. júl. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nos nőknek lehet bejön a netes ismerkedés, férfiként nem. A környezet és az ismerősi kör meg nem túl virágzó ilyen téren.
2013. júl. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

# 8: Aha, szerinted akikkel sikerült megismerkednem, azok milyen neműek?! :P Pont ugyanannyi nő talál pár neten, mint ahány férfi, ugyanis EGYMÁSSAL jönnek össze! :)

(Kivéve a meleg társkeresőket, de most ugye nem ez a téma. :) )

2013. júl. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

A nemek sikerrátáját tekintve a nők messze sikeresebben találnak társat a neten. Várják a levelet, én meg megírtam rengeteg egyedi, személyre szabott üzenetet, választ persze nem kaptam.

Továbbá, amikor később visszapróbálkoztam egy oldalra, láttam hogy 100-150km-es körzetben ugyanazok a nők vannak még mindig fent.

2013. júl. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!