Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nőktől kérdezném! Aki sokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőktől kérdezném! Aki sokat vagy egyedül, pár nélkül, annak mi az oka nálatok?

Figyelt kérdés
És mennyi ideig szoktatok egyedül lenni?
2013. júl. 28. 11:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Mert intelligens, igényes és magabiztos pasit keresek.
2013. júl. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
# 11: Pontosan. :) És találnak is :)
2013. júl. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

a 11-es lefordítva:

diplomás - gazdag - bunkó

2013. júl. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
52%

# 13: Ez a megkeseredett pasik kifogáskeresése. Amúgy diplomást keresek, igen, én is diplomás vagyok, diplomásokkal találom meg a közös hangot.

A gazdagság soha nem számított, sőt... kimondottan kerülöm a tőlem eltérő egzisztenciájú pasikat, vagyis ne legyen csóró, de túl gazdag sem. (Nekem van lakásom, autóm, jövedelmem, ugyanezt "várom el" a partneremtől is.)

A bunkókkal meg nem állok szóba. :)

2013. júl. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Szerintem lakáshiteled van, a banknak pedig lakása, de javíts ki ha tévedek.

Sokan hencegtek már nekem is hogy bezzeg nekik lakásuk van, én meg albérletezem. Egyrészt én nem dolgozom 25 évig másért sem csak a hitelért, másrészt ha a munkám miatt mozdulnom kellett, rugalmas voltam.

Nem vagyok ostoba, autóm is van, tudok áldozni a hobbijaimra, mégsem illek bele a világképébe a legtöbbeknek.

A legjobb amikor a saját életét úgymond feláldozó szülők szólnak le, persze később kiderül hogy a szabadságomat irigyelik.

2013. júl. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nem, nincs egy fillér hitelem sem. :) Bankhoz annyi közöm van, hogy van folyószámlám... :P
2013. júl. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Kérlek a kérdésre válaszoljatok, a hitel téma egyáltalán nem ide tartozik. Előre is köszi! :)
2013. júl. 28. 12:48
 18/19 anonim ***** válasza:
15 évesen kezdtem el pasizni úgymond. Először volt egy két hónapos valamim (nem nevezném kapcsolatnak), aztán 18 éves koromig semmi, max. csak egy estés esetek, de azoknál is nagyon válogattam. Aztán másfél évig voltam együtt az akkori barátommal, azóta eltelt két év, amit szingli voltam, most pedig fél éve találtam meg életem párját - egy nőben. :) Én mindig szerettem a függetlenségemet, a fiú barátokat, a bulikat és nem átlagos életvitelem van/volt. Nem fért bele egy kapcsolat, mert nem nagyon ismerek pasit, aki hasonló, mint én. Viszont inkább hiszem azt, hogy azért voltam annyira válogatós, mert valójában mindig is a lányok érdekeltek jobban. Élveztem a szexet a férfiakkal is, de a nők... Mindig jobb volt. Most pedig már el sem tudom képzelni azt, hogy újra pasival legyek. De pasiban én is a magabiztost, a műveltet és a függetlent kerestem mindig. Megtaláltam mindezt végül egy nőben. :)
2013. júl. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 kolosszus22 ***** válasza:
10-es, azt se felejtsd ki, hogy a társkeresőkön általában 1,5-szer annyi férfi reg van, mint nő.
2013. júl. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!