Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy felejtsem el azt a lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el azt a lányt aki mindennél fontosabb?

Figyelt kérdés

szakítottunk.igaz csak 2 hetet jártunk.de szerelmes lettem belé

a szakítás oka h költözik ki ausztriába:S

úgy köszönt el msnen hogy: szeret nagyon és sose fog elefejteni és 1x még eggyütt leszünk igéri,meg hogy nem lesz más pasija egy dbig mert nélkülem megszűnik létezni.

és most én is ezt érzem:S

és 1szerűen nem bírok másra gondolni.félek h az idő se fog segíteni:S

mit tegyek?


2009. okt. 23. 15:15
 1/7 anonim ***** válasza:
2 hét az semmi. biztos vagyok benn hogy nagyon fáj, de azért ez az aggodalom hogy nem tudsz továbblépni, kicsit nevetséges... bocs
2009. okt. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
A távolság nem akadály! Bízzatok egymásban és menni fog a dolog. Én másik országban éltem és a barátommal hét évig kitartottunk egymás mellett. Ma már itt élek vele Bp.-en 25 éve, boldogságban, szeretetben. Legyen türelmetek és kitartásotok.
2009. okt. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

de vágod ebben a 2hétben mindennap eggyütt vtunk.

esténként órákat beszéltünk telón meg sms-ztünk.

meg bszélgetések msn-en.áhh.

hiányozni fognak és ezért nem tudom túltenni magam.mert hiányozni fognak ezek a dolgok.

2009. okt. 23. 15:28
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi:)
2009. okt. 23. 15:28
 5/7 anonim ***** válasza:

kénytelen lezsel gyorsan tultanni magad rajta...

magatoknak köszönhetitek hogy belementetek egy kapcsolatba ilyen helyzetben... mert gondolom nem tegnap jött az ötlet és ma elutazott...

2009. okt. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tarts ki ! Hidd hogy egyszer minden jóra fordul és újra eggyütt lesztek! Csak higgy a jóban! ;)
2009. okt. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát van egy olyan érzésem, hogy Ausztria is egy net által lefedett terület, tehát nem értem milyen különbséget éreznél így, hogy Osztrákiából ír, és nem Magyarországról.

És gondolom nem Záhonyból költözik ki oda, tehát tudtok találkozni is.

A távolság nem akadály..

2009. okt. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!