Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor toppant be a szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor toppant be a szerelem az életetekbe? Mikor tényleg abszolut nem számítottál rá és nem akartad görcsösen?

Figyelt kérdés

Kort és nemet is kérek!

Köszi!


2009. okt. 23. 19:30
1 2
 11/13 anonim válasza:
100%
Igen, pontosan, nekem is akkor jott amikor nem is gondoltam ra, amikor nagyon szerettem volna akkor nem sikerult.
2009. okt. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem mindegyik szerelem ami csak úgy "betoppan", első látásra történik. Velem pl. úgy volt, hogy az elején nem is éreztem semmit iránta, aztán amikor egyre jobban ismertem, éreztem, hogy jobban ver a szívem, mint kellene:) (osztálytársról van szó). De nem számítottam rá. És szerintem nem kell görcsösen venni a dolgot. Am nagyon jó érzés a szerelem, mert mindig van valami "reménysugár" amibe kapaszkodhatsz, de valóban sokszor rengeteg gyötrődéssel is járhat.
2009. okt. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Kb. fél évvel ezelőtt. A baj csak az, hogy ő nem tud rám úgy tekinteni. De én azért még várok rá.
2009. okt. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!