Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit akar?

Figyelt kérdés
Van egy pasi akivel látásból már hónapok óta ismerjük egymást de kb 2 hónapja kezdtünk el beszélgetni... Első 2 hétbe csak neten mert nem volt alkalmunk találkozni mivel az egyikünk külföldön volt akkor. Aztán a hazaérkezés után már az első este találkoztunk. Nagyon jól éreztem vele magam, csók is volt stb. Egész éjjel együtt voltunk. Majd így ment napokon át vagy Ő jött hozzám vagy Én mentem vagy megbeszéltünk valami találka helyet amikor csak az időnk engedte. Minden vele együtt tölött perc csodálatos volt, volt is olyan nap amikor együtt aludtunk. Kb 2 hete elkellett mennie (külföldön dolgozik most pár hónapig) minden nap beszélünk kicsit. de viszont Ő az első héten amikor megkérdeztem h. készen áll e egy komoly kapcsolatra akkor azt mondta nem tudja mivel még belülről kicsit gyereknek érzi magát. de viszont nagyon aranyos velem és nagyon Imádom. Mondta is h. hiányzok neki meg amikor elbúcsúztunk akkor is mondta h. Hiányozni fogok. (3héten át szinte naponta találkoztunk) Szerintetek ebből az egészből mi lesz? Komoly kapcsolatra számíthatok majd idővel vagy ezt ti hogyan gondoljátok van e ennek jövője vagy nincs?
2013. júl. 29. 19:49
 1/3 A kérdező kommentje:
ahm Én 20 éves vagyok Ő 24...
2013. júl. 29. 19:49
 2/3 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2013. júl. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
az első válaszoló vagyok: ha mindketten komolyan akarjátok a kapcsolatot, akkor bármi lehet! :)
2013. júl. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!