Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálhatja ezt?

Figyelt kérdés
a volt barátom szakítás után ellenséges és bunkó volt velem, viszont most kb. két hete majdnem minden nap rám ír, kérdezget pasikról stb.. 2 és fél hónapja mentünk szét
2013. júl. 30. 11:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs új nő a képben, ezért valószínűleg téged akar visszaszerezni vagy csak féltékeny.
2013. júl. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet elkezdtél hiányozni neki, és vagy vissza akar kapni vagy csak szeretné ha barátok lennétek. Ki szakított?
2013. júl. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
én kezdtem el a szakítást, ő meg úgy mond folytatta. bár mindenkinek úgy mesélte, hogy ő dobott engem
2013. júl. 30. 11:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Háát lehet akar valamit...Nemtudom milyen természetű az illető (féltékeny, sértődős) de ha pl vissza akar szerezni azt könnyen ki lehet deriteni... ha elkezdenél neki áradozni egy srácról, mennyire tetszik meg szivesen járnál vele stb... a reakcióból ki lehet szűrni mi a helyzet, mert ha csak barátként érdekled akkor nem fogja zavarni viszont ha akar téged akkor változni fog a viselkedése...
2013. júl. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!