Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tetszek senkinek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tetszek senkinek? (több lent) 13/L

Figyelt kérdés
Mindig azt mondják hogy az ovis szerelem meg ilyesmi, de én még sosem voltam szerelmes. 13 éves vagyok (lány) Szőke hajam van,Erőteljes zöld szemem , magas vagyok (177cm), különösebben kövér se vagyok (61kg). Miért nem mutatott még irántam soha egy fiú sem semmiféle érdeklődést? Sokan mondják hogy jó a humorom, gyakran dicsérik a ruháimat is. Úgy érzem kiegyensúlyozott vagyok. Nem vagyok az pláza cica stílusú de sajnos azt kell észrevennem hogy csak az ilyen lányokat veszik észre. 13/L
2013. júl. 30. 20:18
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
kb 17 éves korig a fiúk többsége csak dugni akar és később jön meg az esszük persze van ritka kivétel
2013. júl. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Neem nem is bepasizni akarok csak a legjobb barátnőmön kívül senki nem is szól hozzám pedig nem vagyok zárkózott típus.
2013. júl. 30. 20:25
 13/26 anonim ***** válasza:
Kár ezen rágódni, ezek a kezdeti kapcsolatok amúgy sem tartósak és sokszor csak felesleges fájdalommal járnak. Szerintem ennyi idősen kár ezen problémáznod, ebben a korban még a fiúk sem az igaziak.
2013. júl. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

1; tudom, az önértékelésednek sokat számítana, ha már észrevennéd, a fiúk érdeklődését

-de: TIZENHÁROM vagy!

- a korod beli fiúk -valljuk be- eléggé éretlenek

- idősebb lehet nem is nagyon mer még próbálkozni, hisz az büntetendő...

2; igen, a plázacicák inkább vannak az érdeklődés központjában

de: -mi az amire szívesen "használnák" őket?

- a külsejüket leszámítva van valami "értékük" (és valljuk be az se nagy érték sokszor...)

- hány plázacicáról tudsz, akinek ha valami baja lenne, sokan sietnének a segítségér? általában még a "barinőik" se. örülnek hogy egy kirakatbabával/konkurenssel kevesebb van


3; az egy dolog, hogy egy életkorig a külsőségek számítanak, de aztán az értelmesebb fiúknál átfordul minőségbe a mérleg. fontosabb, hogy a d gáson kívül lehessen beszélgetni, legyenek közös dolgok, hobbik...

2013. júl. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Előbb-utóbb változni fog ez is, és később legalább jobban ki tudod majd szűrni a bunkókat.
2013. júl. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed, hogy összeillenénk, mert egyformán szépek vagyunk, tényleg küldhetnél magadról egy képet. Én sem vagyok egy Don Quijote, (177cm és 64kg), barna hajam van.
2013. júl. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Továbbra sem párkapcsolatot akarok! Nem erről van szó. De semmi féle figyelmesség vagy ilyesmi a korombeli fiúktól.
2013. júl. 30. 20:29
 18/26 A kérdező kommentje:
Köszi a felajánlásokat de nem ismerkedek az interneten.
2013. júl. 30. 20:30
 19/26 anonim ***** válasza:
Lehet fiatal vagy számukra vagy egyszerűen csak melegek :D
2013. júl. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Nehogy átválts plázába, mert a normális srácok nem szeretik az olyan lányokat. Amit így leírtál (ha így van, elég nehéz elhinni h nem tetszel senkinek. Küldj képet... Mondjuk ezt már mondták páran.
2013. júl. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!