Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tetszek senkinek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tetszek senkinek? (több lent) 13/L

Figyelt kérdés
Mindig azt mondják hogy az ovis szerelem meg ilyesmi, de én még sosem voltam szerelmes. 13 éves vagyok (lány) Szőke hajam van,Erőteljes zöld szemem , magas vagyok (177cm), különösebben kövér se vagyok (61kg). Miért nem mutatott még irántam soha egy fiú sem semmiféle érdeklődést? Sokan mondják hogy jó a humorom, gyakran dicsérik a ruháimat is. Úgy érzem kiegyensúlyozott vagyok. Nem vagyok az pláza cica stílusú de sajnos azt kell észrevennem hogy csak az ilyen lányokat veszik észre. 13/L
2013. júl. 30. 20:18
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Ha mindenképp a külsődben keresed a hibát, és nem vagy csúnya, akkor a magasságodra gyanakodnék. Lehet, hogy csak személyes perverzió, de szerintem egy nő akkor nőies, ha nem karcolja az 180at, és még fiatal is vagy, rohadt sokat nőhetsz.
2013. júl. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Mert ilyen korban még barbiezni kéne, nem pedig f@ sztszopni...
2013. júl. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:

Írj! :)

13/F

Én megismernélek, találkozhatnánk :)

2013. aug. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Írj nyugodtan !

Szívesen megismernélek! :)

2013. aug. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Már 14...
2013. dec. 13. 18:56
 26/26 anonim ***** válasza:
és kicsit jobban elfogadod, hogy a korodbeliek még nem elég érettek, illetve te még egyelőre a barátkozós életszakaszban vagy?
2013. dec. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!