Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az ilyen emberek nem veszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen emberek nem veszik észre magukat?

Figyelt kérdés

A páromnak van egy papagája és össze vissza szarja a lakást és még az ágyneműt is.

Múltkor ott voltam náluk és nem volt egy olyan hely ahova le tudtam volna ülni anélkül,hogy szaros ne lettem volna(ezért nem is ültem le),szóltam neki,erre hozott egy szintén szaros párnát és azt megfordította,hogy arra üljek le.Meg,hogy nem lesz semmi bajom ha beleülök.

Meg hogy azon a szaros lepedőn csináljuk.

De náluk nem csak az a madár a gond,hanem a higiénia szót nem igazán ismerik.Pl a WC is nyakig állt a szarban.

A madár egy csilláron szokott ülni és onnan szarik le és nem a szart szedik fel hanem a padlóra raknak egy papírt hogy arra essen a szaar.

Múltkor csináltam rántottát és a madár persze ott volt és az övébe beleevett meg volt olyan is amikor beleszart és ő csak azt a részt kihagyta és folytatta tovább az evést.


Ezt ti hogyan tudnátok elviselni?

Nekem nem megy és szerintem ezért ki fogom dobni.


2013. júl. 30. 23:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Még nem dobtad? Akkor nem csak a barátoddal van gond.
2013. júl. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
2013. júl. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Sírok XD
2013. júl. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Néha nálam is elhatalmasodik a kupleráj, és amikor már nagyon durva a helyzet, akkor veszem észre. Tudod, ha fokozatosan a szemed előtt történnek a változások akkor nem tűnik fel, mások viszont frissen csöppennek bele. Nekem pl. most egyszerűen időm, meg kedvem nem volt rendben tartani a lakást, néha ezért hívok vendéget, mert akkor erőt veszek magamon. Másoknál viszont valamiért szívesen elkezdek mosogatni meg ilyenek... :D
2013. júl. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
2.: Nekem is ez jutott eszembe! xd
2013. júl. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nincs közöm ahhoz a papagájos kérdéshez,de megértem a csajt.


Meg gondolom nektek nincs ilyen madaratok és nem szarik össze vissza,szóval az,hogy éppen van egy kis kupi az kicsit más,mintha mindenhol szar lenne.

2013. júl. 30. 23:18
 7/12 A kérdező kommentje:

de írtam,hogy nem csak a papagáj a gond,hanem pl a WC is

nem lehet lehúzni annyi van benne

lényegében használhatatlan

2013. júl. 30. 23:19
 8/12 anonim ***** válasza:
Régen volt 4 papagájunk is, de ők csak a a könyvek tetejét rágták szét, meg nagyon ritkán rászartak, de az azért kontrollálható volt. Többnyire a kalitkában boldogítottak. Ma mondjuk már nem lenne szívem olyan kis helyen madarat tartani.
2013. júl. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, hogy csak egy madáról van szó. Tudnád a lovam (amit a nappaliban tartok) mekkorákat xarik!!!
2013. júl. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Na jó, de a lószar inkább illatos. Egyébként a nappalitok konkrétan lócitroom.
2013. júl. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!