Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az ilyen emberek nem veszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen emberek nem veszik észre magukat?

Figyelt kérdés

A páromnak van egy papagája és össze vissza szarja a lakást és még az ágyneműt is.

Múltkor ott voltam náluk és nem volt egy olyan hely ahova le tudtam volna ülni anélkül,hogy szaros ne lettem volna(ezért nem is ültem le),szóltam neki,erre hozott egy szintén szaros párnát és azt megfordította,hogy arra üljek le.Meg,hogy nem lesz semmi bajom ha beleülök.

Meg hogy azon a szaros lepedőn csináljuk.

De náluk nem csak az a madár a gond,hanem a higiénia szót nem igazán ismerik.Pl a WC is nyakig állt a szarban.

A madár egy csilláron szokott ülni és onnan szarik le és nem a szart szedik fel hanem a padlóra raknak egy papírt hogy arra essen a szaar.

Múltkor csináltam rántottát és a madár persze ott volt és az övébe beleevett meg volt olyan is amikor beleszart és ő csak azt a részt kihagyta és folytatta tovább az evést.


Ezt ti hogyan tudnátok elviselni?

Nekem nem megy és szerintem ezért ki fogom dobni.


2013. júl. 30. 23:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
:'D
2013. júl. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Fúj!
2013. júl. 31. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!