Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi ez már a barátom részéről?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez már a barátom részéről? Megőrülök) :

Figyelt kérdés

Külföldön van, még 4 hétig.

Mielőtt elment megbeszéltük, hogy majd mikor tudunk minél többet kommunikáljunk. Úgy volt megoldva, hogy mindig én hívom fel, a megbeszélt időpontban néha-néha.

Smst is csak én tudtam küldeni neki, ő vissza onnan nem.

Eddig általában megírtam neki, hogy mit csinálok, vagy hova megyek, de ma délután miután beszéltünk, csak egyet írtam neki,mert a barátnőimmel voltam és tudtam, hogy este úgy is netközelben leszünk.

Erre meg azzal kezdi az egészet, hogy köszöni szépen, hogy írtam neki, és ellöki azt a kártyáját, majd az ottani külföldit fogja használni, ha én arra nem vagyok képes, hogy írjak neki -.-

Közben ő sem hagy üzeneteket(neten)ha fellép, csak ha látja, hogy én írtam.

Azt is hozzámvágta, hogy ő ilyen szempontból mindig a második, mert látta, hogy párszor smseztem egyik barátnőmmel.Viszont neki írtam mindig is a legtöbbet.


Ezen van kiakadva, és most alig beszél velem. Szerintetek mit mondjak és hogy, hogy megértse? Nem lehet ennyire gyerekes, nem tudom mit csináljak. Ti mit mondanátok neki?17L


2013. júl. 30. 23:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mi az, hogy ellöki? ez valami tájszólás?
2013. júl. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Tévedés! Ö már éretteb és komolyabban gondolkozik de te még nem és ez érthetö is. Keres mást
2013. júl. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Gyerekes...nálam is volt ilyen...meg volt szabva hogy naponta 30 smst irjak, mindent irjak le neki. Persze ő egyet ha küldött naponta...utána még meg is kaptam, hogy nem tartottam magam a megbeszéltekhez. Most szakitottunk, nagyon fáj, de én ebböl nem kérek. Ha nem jön rá magátol, h hülyeség amit csinál, akkor pakold a képébe, hogy ezentul te sem irsz neki. Ne hagyd magad, nem uralkodhat rajtad, nem várhatja el hogy azt caináld ami meki jol esik.
2013. júl. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Á az ilyen kritikus pasikért ne idegeld magad :-j Ha csak hisztizni tud, hadd hisztizzen. Szerintem vagy nem vagy elég fontos neki vagy kötekedni akar veled .. de tuti, hogy valami nincs rendben nála. Ne légy olyan buta, hogy folyton keresed, irsz neki, rajongsz érte.. már igyis eléggé elhitte magát.
2013. júl. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ő érettebb??
2013. júl. 30. 23:21
 6/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a többi választ:)
2013. júl. 30. 23:22
 7/12 anonim ***** válasza:
Ne csinálj ügyet belőle. Majd abbahagyja a duzzogást. Ha meg nem, akkor hagyd duzzogni. Ennyire egyszerű :D
2013. júl. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ő elvár tőled dolgokat,hogy keresd,közben magától nem teszi.Hát ez érdekes,ennek kölcsönösnek kellene lennie.Szerintem is teljesen gyerekes,én a helyedben nem írnék neki,vegye észre magát.Nem csak neked kell keresned,te eddig is megtettél mindent.
2013. júl. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

oké:)

Csak ilyenkor mindig azzal jön, hogy én soha nem ismerem be ha hibáztam -.-

2013. júl. 30. 23:26
 10/12 anonim válasza:

Ilyenkor kiráz a hideg ezektől a férfi nevezetű teremtményektől komolyan...még hogy a nők a hisztisek...tanulni lehetne tőlük...egy nőnek legalább van méltosága, legalábbis én ilyet nem követelnék, ha nem ir, akkor nem vagyok eléggé fontos neki.


A 30 sms-es voltam :)

2013. júl. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!