Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg akkor jön a szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg akkor jön a szerelem az életünkbe, amikor a legkevésbé számítunk rá?

Figyelt kérdés
Amikor nem akarjuk nagyon görcsösen? Mégis mitől ijesztő ez a hozzáállás? És mit csináljak magammal, ha már annyira vágyom egy kapcsolatra mert olyan magányosnak érzem magamat... mert ha így akarom az nem is fog eljön hozzám, de hogy érezhetnék másképp?
2009. okt. 24. 12:47
 1/10 anonim ***** válasza:
évekig vártam a szerelemre és nem jött. mikor már végképp elkeseredésemben azt mondtam, mindegy élem az életemet, nem foglalkozok vele egyszercsak rámtalált :) szóval... van benne valami
2009. okt. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

csatlakozom az előttem szólóhoz, egy darabig görcsösen szenvedtem, hogy legyen valaki, aztán feladtam. elterelődött a figyelmem és foglalkoztam más dolgokkal, amikor egyszer csak szembe jött velem az utcán a szerelem:)

Szóval kitartás

2009. okt. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ezt szerintem tegnap is kérdezték! Én is régebben görcsöltem, össze se jött semmi, azóta viszont érzem a külömbséget. Szóval szerintem nem ez a legjobb módszer. Keress magadnak értelmes elfoglaltságokat és majd jönni fog a szerelem is.
2009. okt. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

köszönöm!


a tegnapi nem én voltam :)

2009. okt. 24. 12:53
 5/10 anonim ***** válasza:

16 évesen néztem a többieket, ahogy barátnőiket ölelgetik. Én is vágytam egy társra, mikor már elfogadtam, hogy súlyom miatt nem lesz barátnőm, el kezdett ostromolni egy alig 13 éves lány suliból. Baromira cikinek éreztem, de idő után beadtam a derekam. 1 év alatt 3x lépett félre csak azért, mert én nem voltam hajlandó lefeküdni vele a kora miatt. Nekem annyi a tapasztalatom, hogy akkor talál ránk a szenvedés, ha nem számítunk rá. Szerelem az csak véletlen és ideiglenes érzés.

19/F

2009. okt. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nálam pont ellenkezőleg volt. Évekig nem zavart különösképpen, hogy nincs barátom, aztán a 18. szülinapom után elkezdtett zavarni és rá fél évre mondtam azt, hogy elegem van, az első szembejövővel összejövök (azért nem szó szerint) vagy nem tudom mi legyen. Másnap összejöttem a jelenlegi barátommal, akivel tegnap ünnepeltük az egy éves évfordulónkat, boldogságban, szerelemben. Nála tökéletesebb párt el sem tudnék magamnak képzelni.
2009. okt. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát én teljesen így vagyok. Voltak "kapcsolataim", de nem komolyak...nem is vártam, de annyira szerelmes lettem valakibe, hogy csak na. Van benne valami :).
2009. okt. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

nálam ez mindig váratlanul jött:)

talán pont ettől van olyan varázsa a szerelemnek

most épp majdnem 6 hónapja együtt:)

16/L

2009. okt. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Attól függ,h fiú-e vagy lány az illető.Legalábbis tapasztalatom szerint,a lányoknak akkor van kapcsolatuk,ha nagyon vágynak rá,a fiúknál meg akkor amikor már vagy feladták a görcsös keresést,vagy nem is érdekelte őket.
2009. okt. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nekem elég váratlan volt :D
2009. okt. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!