Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

BArátnőm sunyin dobott, megbosszuljam vagy várjak amíg benő a feje lágya és visszajön?

Figyelt kérdés
EGyetemista 20 éves szemüveges fehér börű lány. 20 évesen vesztette el. Én voltam neki a második. Most péntek-szombaton szakított velem,amikor is pénteken leesett a vérnyomása nagyon és elájult.(sokat veszekedtünk) Péntek délután óta nem veszi fel atelefont csak annyit üzenget apám telefonjára hogy eltiltották tőlem meg nem beszélhet velem meg minden. Tudja hogy én mennyire szeretem és hogy mennyire szorongok ha nem tudom mi van vele,de ő leszart engem, és világossá vált végül hogy csak aszülei segge mögé bújik mert fél kimondani hogy vége. Retteg tőlem. (ugyanakkor smsbe azt is írta h szeret) szerintem, péntek óta csak huzza a fejemet, azt mondja ha megváltozok akkor talán folytathatjuk, de a telefont soha nem veszi fel, facebokon nem üzen és az egyebek közé pakolt. Az apja megfenyegetett h rendőrt hív ha fel merem venni vele a kapcsolatot. Én vasárnap kórházba kerültem idegösszeomlás miatt, majd ma kiengedtek.(csak az orvos kedvessége miatt)Imádtam ezt alányt, készültem már eljegyezni , amikor jött ez az alacsony vérnyomás, és végül mindent kiteregetett a szüleinek h én hogyan viselkedtem vele(megtiltottam h fiukkal beszéljen stb)egész péntek szombat és vasárnap abban reménykedtem h felhív ha szeret, de ehelyett most láttam hazaérvén hogy letiltott facebokon.fél évet voltam vele együtt. most szerdán lesz az érettségim, gondoljátok el, idegösszeomlással nagyon lehet tanulni. Illetve 12 kilót fogytam, fiu létemre 58-59 kiló vagyok és 168 cm, pedig pár héttel-hónappal ezelőtt még 65-68 kiló voltam. Életcélom legyen az örök revans az örök bosszű, vagy várjak míg éri pár csalódás és visszajön azIgazihoz?(ilyet mint én soha nem fog találni anyám is megmondta: tőlem kapott elsőre rózsát én csokoltam neki elsőre kezet stb stb, én imádtam annyira amennyire még a szülei sem)
2013. máj. 13. 23:09
 1/7 A kérdező kommentje:
ja és még csütörtökön azt mondogatta h nagyon szeretr és h senkiért és semmiér tnem hagyna el, tessék, ilyene gy "hűséges szolid és kedves" lány igaza
2013. máj. 13. 23:11
 2/7 anonim ***** válasza:
Ok nélkül nem fenyeget meg senki,úgyhogy nagyon hiányos a sztorid,ki tudja még mit csináltál a csajjal.
2013. máj. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Megint egy ideggyenge pasi. Mi az hogy megtiltod egy lánynak hogy más fiúkkal beszéljen? Ki a francnak érzed te magadat?

Nem is csodálom hogy szegény lány dobni akar ilyen agresszív féltékeny pasit mint te.

Éld ki az önbizalomhiányodat máson, őt remélem sose kapod vissza. A jellemgyengeségedet az is bizonyítja hogy bosszút akarsz rajta állni pedig te vagy a hibás. -.-"

2013. máj. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Megértelek de többet ne legyél féltékeny, mert azzal elrontasz mindet mint láthatod. Ha szerte nem csal meg. Én is majd nem tönkretettem mindent ugyan így.
2013. máj. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Rózsa meg kézcsók?

Mintha csak úriember volnál.

Úriember normális esetben nem tart igényt a bosszúra. De még csak nem is alacsonyítja le magát azzal, hogy acsarkodik, mint egy sértődött kisgyerek.

Kicsitj rakj rendet magadban amondó vagyok, mert az írásod alapján arra engednék következtetni, hogy komoly mentális problémáid vannak.

2013. máj. 14. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vannak gondok, nem is kicsik... sokkal jobbat is fog találni a lány ne gondold hogy akkora dolog a rózsa...ilyen dolgokért cserébe ha kocsit adnal is kevés lenne... sokat szenvedett miatta ez a lány aterzem a helyzeted mert nekem is volt ilyen ennek ellenére azt mondom engedd el . ez már zaklatás lenne a szülei is próbálják óvni tőled a fentiek alapján nem is ok nélkül
2013. máj. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha van egy csöpp esze, nem megy vissza hozzád. Az NEM normális, hogy folyton veszekszel vele meg korlátozod abban, kivel beszélhetsz. Te egy hatalommániás, kisajátító p.cs vagy... aki rengeteget hibázott, mégis azt hiszi, hogy ő milyen kis jó fiú, csak azért, mert szereted. Egyébként még ha szeret is, lehet, hogy csak reálisan gondolkodik. Én sem akarnék olyan pasit, aki folyton csak veszekszik velem, és elájulok, annyira nem bírom. Az egészségesem fontosabb, mint egy srác lelki épsége.


Inkább ne bosszulj meg semmit, azzal még inkább lejáratod magad. Lásd be, hogy ezt elrontottad. Ja, 100 különbet fog találni, mint te. Nem te vagy az egyetlen, aki képes venni egy rózsát. Képzeld el, az én barátom is kedves, romantikus és udvarias, mégsem viselkedett velem utána úgy, mintha a seggéből húzott volna ki.

2013. máj. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!