Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátommal állandóan veszeks...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal állandóan veszekszünk a pia miatt, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

24 éves, 16 éves kora óta jár el a haverjaival inni. Mi 4 éve vagyunk együtt, de minden héten legalább 1x muszájnak érzi hogy bemenjen és berúgjon, mert sajnos nem 1-2 pohár sörről van szó. Régebben nem volt ez baj, sokszor volt hogy vele mentem és a társaságával és jól megvoltunk. De mára már nagyon elkeserítő a helyzet. A társaságból is csak 1 srác maradt akit állandóan nyaggat hogy menjenek inni. De ha iszik a barátom akkor mindig nagyon bunkó és flegma velem. Sokszor volt már olyan is hogy szakított velem, másnap meg nem emlékezett rá hogy ő ilyet mondott volna. Megbeszéltem vele hogy csökkentsük ezt a rendszeres bejárkálást és inkább együtt csináljunk valami programot. Rábólintott és megígérte hogy így lesz. De megint kezd visszaesni. A múlt héten én is mentem vele, akkor volt ilyen szabadtéri koncert, mire ő elkezdett féltékenykedni amiért néztem hogy gitározik egy srác és megkérdezte hogy bejön-e. Én nem értettem tisztán a hangzavartól és azt hittem a zenére érti, így azt feleltem hogy lehet. Erre rákezdett hogy én mekkora k-rva vagyok meg miegymás hogy csorgatom rá a nyálam. Nagyon összekaptunk. Aztán most telefonált nekem hogy ő hétvégén megy a haverjával, tetszik vagy sem. Hivatkoztam arra hogy megígérte hogy nem jár be sokat, meg a múlt héten is ott volt hajnalig, kicsit pihentessen. Erre nekem esett hogy ez nem kérdés volt, hanem kijelentés, meg nem 50 éves ő hogy befásuljon, én meg nem parancsolok neki úgyhogy vagy tetszik vagy lehet keresni mást. Elég elkényeztetett amúgy is.


Nem tudom mit tegyek. Szakítani nem akarok mert ettől eltekintve rendben van a kapcsolatunk, szeretem és ragaszkodok hozzá. De nem tudom mit tehetnék hogy ezt a piálást kezeljem. Vagy tényleg túl szigorú lennék, neki van igaza? Köszi a segítséget előre is!



2013. aug. 1. 10:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

ha Neked ez a kapcsolat rendben van, akkor én itt megeszem a fejem

ennek ennyi, a piát nem fogja abbahagyni, sőt ez az egész rosszabb lesz,

2013. aug. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Most eszembe jutott az, hogy mi lenne ha én küldeném el hétvégenként? Tehát úgy hogy "nincs kedved menni a haveroddal?" vagy ilyesmi, addig én is majd azt csinálok amit akarok, nem az hogy várom otthon hogy beessen. Talán megijedne és visszább venne. Szerintetek?
2013. aug. 1. 12:05
 13/17 anonim ***** válasza:
Próbáld meg. Sokat nem veszíthetsz.
2013. aug. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nálam ugyanez a probléma volt,annyi különbséggel hogy én már szakítottam.Nehéz volt és még mindig fáj is de meg kellett tennem. Szerintem ne úgy állj hozzá hogy menj piálni a haverokkal és te is különmész, mert szerintem úgy még rosszabb lesz.Valamivel próbáld meg lekötni a figyelmét,dobj fel valamit hogy menjetek el valahová kettesben,ott legalább sor is kerülhet egy kis beszélgetésre ennek okán.
2013. aug. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

a 4-es válaszoló vagyok.

"Már az is eszembe jutott hogy ha nélkülem megy be inni, akkor megmondom kerek-perec hogy itt nálam nem aludhat (ő 15 km-re lakik tőlünk, jár busz), mert nem vagyunk szálloda. Rossz lesz nélküle aludnom, de ez így nem oké..."

Kedvesem, ugye nem mondod komolyan, hogy eddig nem csináltál ilyeneket? Mert ha nem akkor érdemes elkezdeni, talán egy fokkal jobb lesz a helyzet. Ha te minden egyes beengeded (ne adj Isten lecseszés nélkül, késő éjjel) magadhoz, akkor neki honnan essen le az, hogy amit csinál, az probléma? Egyértelmű, hogyha nem tetszik neked, amit csinál, és úgy érzed, ezzel megvon tőled dolgokat, akkor neked is meg kell vonnod. Amikor azt írtam, hogy tűrni vagy elküldeni, a tűrésen nem azt értettem, hogy csinálj hülyét magadból. Ez jó ötlet. Kicsit szigorúnak is kell lenni.

"Már az is eszembe jutott hogy ha nélkülem megy be inni, akkor megmondom kerek-perec hogy itt nálam nem aludhat (ő 15 km-re lakik tőlünk, jár busz), mert nem vagyunk szálloda. Rossz lesz nélküle aludnom, de ez így nem oké..."


"Most eszembe jutott az, hogy mi lenne ha én küldeném el hétvégenként? Tehát úgy hogy "nincs kedved menni a haveroddal?" vagy ilyesmi, addig én is majd azt csinálok amit akarok, nem az hogy várom otthon hogy beessen. Talán megijedne és visszább venne. Szerintetek?"

Ez is nagyon jó. Ha már mindent megpróbáltál, és elküldted a büdös francba már 3-szor hogy minek dorbézol 24 évesen úgy, mint egy tizenéves, valamint nem engedted be stb stb stb. Amikor már sok mindent megpróbáltál és semmi, akkor ugye nem éri meg veszekedni, vitatkozni. Azzal is elérhetsz talán valamit, ha úgy teszel, mintha letojnád.

2013. aug. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Kérdező, a taktikád nem fog bevállni. A barátod masszív alkoholista.

Elég unalmas lehet a kapcsolatod, legalábbis nekem annak tűnik. Egy koncertet sem tudsz élvezni anélkül, hogy a barátod nem szólna be, nem alázna meg.


Elhiszem hogy tetszik neked ez. A nők szeretik, ha megalázzák őket. Van dráma dögivel. Csak ne feledd, hogy pár év múlva már nem fgosz senkinek kelleni. Ha most nem választasz jól, akkor buktad.

2013. aug. 2. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Idővel ez még rosszabb lenne. Abból amit írtál nem vagy túl boldog. Én is jártam ebben a cipőben. Hozzámentem , mert azt mondta megváltozik. 1 év után elváltam mert én 8 év után jöttem rá, hogy a pia mindig ott lesz. Egy önző ember a barátod. Szerintem menekülj tőle. Ha igazán szeretne akkor meg tudnátok beszélni, hogy mindenkinek jó legyen.
2013. aug. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!