Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Joggal kaptam fel a vizet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Joggal kaptam fel a vizet? (kicsit hosszú, de filmesíthető a sztori)

Figyelt kérdés

Kicsit összevitáztunk a barátnőmmel egy eset miatt, ami igazából másik vitához visszavezethető, és ezzel csak tovább rontott a dolgokon. Mivel túl hosszú lenne, csak a részleteket írom le. Szeretném, ha válaszaitokban döntenétek melyik főnek van igaza. Barátnőmmel interneten jöttünk össze. Nincs nagy távolság közöttünk, úgyhogy bicajjal látogattam őt, egyik alkalommal, amikor hétvégére elmentem hozzájuk az alábbi szituáció fogadott.


1. hétvége: Barátnőmet hívogatott egy férfi, akit szintén interneten ismert meg, persze ő csak barátként tekintett rá, de a fiú többet akart, amit szóval is kimondott. A hívások egymást követték és 20-30percesek voltak, egyik alkalommal barátnőm még a házból is kiment. Én ugyan kihallgattam a hívást, és hallottam rólam panaszkodik a srácnak, a hívás ideje kb 30perc volt ugyanis mértem. Míg beszélgettek összepakoltam a cuccaimat, és eljöttem tőlük azzal a mondattal, hogy soha többé nem jövök el hozzájuk. A beszélgetéseik közben megbeszéltek egy találkát is a fiúval, ami csakis baráti alapon lett volna, még csak meg sem kérdezte tőlem, hogy zavarna-e, ha meglátogatná a fiút.


Ezután hazamentem jó mérgesen, és napokig nem is hallottam róla, mérges voltam rá nagyon. Pár nap elteltével a munkahelyemen 2napig közelebbi kapcsolatba kerültem egy másik lánnyal, ami csókig haladt előre, de ekkor el kezdett hiányozni a barátnőm és felvettem vele újra a kapcsolatot. Majd megbeszéltük, hogy hétvégén újra elmegyek hozzájuk, és megbeszéljük a dolgokat. Ekkor szóltam a munkatársamnak, hogy elmegyek barátnőmhöz, és utána megtudjuk szakítunk-e, vagy folytassuk, ezért felfüggesztettem a viszonyt munkatársammal.


2. hétvége: Találkán elmondtam barátnőmnek, hogy csókolóztam egy másik lánnyal, amit megcsalásnak tartott. Ő meg találkozott a netes barátjával, aki folyton hívogatta. Mondta, hogy az anyjával látogatta meg őt, és nem történt semmi olyan, szóval én voltam a rossz, aki félrelépett kis idő alatt.


3. hétvége: Barátnőmmel megbeszéltük, hogy meglátogatom, és mikor megérkeztem ez fogadott. Az a fiú, akivel találkozott, és aki hívogatta őt a szobájában egy ágyon feküdt és laptopon filmet nézett. Barátnőm még csak szólni se szólt, hogy 1hete náluk van az a valaki. Barátnőm minden este egy szobában aludt vele, az anyja meg szomszéd szobában (ami igazából nappali). A két ágy úgy van elhelyezve, hogy a fiú barátnőm lábánál aludt közvetlenül. Fürdeni meg úgy szoktak, hogy az ajtón résnyire be lehet látni, szóval, ha akarta még meztelenül is láthatta a barátnőmet, ez biztos, mert én is lestem már meg fürdés közben barátnőm, ehhez nem kell nagy tehetség, még csak kulcslyukhoz se kell hajolni. És mivel barátnőm anyjával szokott fürdeni így lebukás veszély sincs. Pizsama meg egy szakadt nadrág volt aminek pont a fenekénél volt egy akkora lyuk, hogy kilátszott a feneke. Melltartó hiányában meg be lehetett neki látni a mellére. Ez ment 1hétig tudtom nélkül! Este meg mikor megfogtam bal kézzel a fenekét, ököllel gyomron vágott olyan erővel, hogy majdnem lerepültem az ágyról, és hozzá se mertem reggelig érni még egyszer. Eddig sose volt ilyen erőszakos alvás közben. Én hazamentem, de a fiú maradt tovább, amikor eljöttem, akkor is kettesben maradtak otthon a sráccal.


///////////////////////

Szóval újra vita lett, és nem értette barátnőm miért akadtam ki. Szerinte nem tehet semmiről. Szerinte nem tehet semmiről, hisz az anyja hívta meg hozzájuk a fiút, és nem az ő ötlete volt. Ti mit gondoltok? Mit tennétek a helyemben?

///////////////////////


2013. febr. 4. 13:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
elég hosszú és unalmas film lenne ebből
2013. febr. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem ilyen hozzászólást várok!
2013. febr. 4. 13:32
 3/14 anonim ***** válasza:
Ne légy már ekkora balek. Lépj le, mi van a munkatársaddal?
2013. febr. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

most ez vagy nagyon ki van sarkítva, hogy neked legyen igazad. vagy ha így van, akkor ez tényleg egy film :DD miaz, hogy lyukas gatyából kinn a feneke, meg a pólóból a melle.. érdekes nekem van pizsamám :DD na hagyjuk is ezt.

hát, palimadár vagy, a lány nem szeret. ez egyértelmű, minek után nem is keresett téged a legelső alkalom után, amikor megsértődve összepakoltál és hazamentél.

2013. febr. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:

Hagyd ezt a csajt a pics.ba!

Meg aludjon akkor az anyjával de ne a csajommal!

2013. febr. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Melltartó nem volt rajta, és elég nagy melle van barátnőmnek, szóval tényleg kellemetlen volt, hogy ott van az a valaki. A fenekénél meg volt egy lyuk, amit ő is elismert. Sőt ezt a kérdést be fogom linkelni a barátnőmnek, hogy lássa mások sem adnak neki igazat, szóval ezzel ez a szándékom, hogy elé tárjam, és belássa tévedett, amikor ártatlannak tartja magát.
2013. febr. 4. 13:39
 7/14 A kérdező kommentje:
Igen én is kérdeztem miért nem az anyjával aludt a fiú, és hát nem igen hatotta meg. Az az ő ágya amiben akart aludni a barátnőm, az anyja meg felajánlotta a "vendégnek" a saját ágyát, és ez lett belőle.
2013. febr. 4. 13:44
 8/14 anonim ***** válasza:
A BARÁTNŐD AZ ANYJÁVAL SZOKOTT FÜRDENI? Ez csak nekem furcsa?
2013. febr. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Mert nincs kád a házban, és lavorban fürdenek, magának meg nem tudja lemosni a hátát.
2013. febr. 4. 14:12
 10/14 anonim ***** válasza:
Jah, úgy már értem. Egyébként ha így volt, ahogy leírtad akkor neked van igazad.
2013. febr. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!