Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy viselitek el, ha szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselitek el, ha szerelmetek gyengébb idegzetű az átlagnál?

Figyelt kérdés
Házasságban élünk. Férjem régebben pánikbeteg volt, szed rá gyógyszert, pszichiáterhez is jár. Azonban elkezdte csökkenteni a gyógyszeradagját, mert eléggé letompítja őt minden szinten. Azonban így meg szinte állandóan ingerült. Türelmetlen a gyerekekkel. Nekem beszólogat. Persze, miután átmegy rajta a "roham", megbánja. De addigra én már teljesen kikészülök. Nemcsak, mert rendszeresen megbánt így, hanem próbálom a gyerekeknél is ellensúlyozni a bajt. Nem drasztikus a jelenség, inkább idegőrlőnek nevezném. A sorozatos feszültségtől már sokszor gondolkodtam azon, hogy jobb lenne inkább elköltözni, de a mérleg másik oldalán pedig ott van ő. Szeretem is, és nem is akarom valójában elszakítani őt elszakítani a családjától. Ellenben így én bolondulok meg. A végén még nekem kell szednem miatta antidepresszánst. Mit csinálnátok ebben a helyzetben?
2009. okt. 24. 18:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez így tényleg nem egyszerű.Szerintem próbáljatok keresni egy másik gyógyszert ami nem tompítja de az agresszívitásra hatásos lenne.Ez így tényleg nem jó,se neked se a gyereknek.Próbáld rávenni ilyen pszichiáterhez kezelésre(sokat segít-akármennyire is hülyén hangzik)

Ápolásiasszisztensnek tanulok,így az ilyesmiket tudom,hogy meg lehet oldani,csak akarni kell.Sok sikert és boldogabb életet!De először mindent próbálj megtenni a kapcsolatért,ha más nem akkor marad a költözés :S

2009. okt. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ritalin, Ripedon, Risperdal.

Ezek sima nyugtatok.

Vagy ott van a Morphium.

2009. okt. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!