Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan állnátok bosszút a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan állnátok bosszút a helyemben?

Figyelt kérdés
A férjem társkereső oldalakon van fent és egyedülállónak írja magát. Nem jó a kapcsolatunk, de ez megalázó számomra és valamivel vissza akarok vágni. Arról mindig tudtam,hogy túratársakat keres,mert előbb utóbb minden "barátjának" van fontosabb dolga mint a kiruccanás. Ő nem a gyerekével akar foglalkozni, hanem menni.
2013. aug. 1. 15:47
 1/10 anonim ***** válasza:

Bosszú?

Szóval tudod, hogy rossz a kapcsolat, van gyereketek, de ahelyett, hogy tennél valamit az ügy érdekében, inkább gyerekes bosszút forralsz?

Inkább gondolkodj el, hogy mi az amivel jobbá tehetnéd a kapcsolatodat, hogy ne kelljen más nőket keresnie.

Vagy ha menthetetlen hagyd el.

De ez nagyon hülye gondolkodásra vall.

2013. aug. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jó választás volt a férjed! Biztosan komoly, megfontolt döntés volt esküvő előtt. Ne akarj már bosszút állni kicsinyes módon! Ha nem tetszik a férjed viselkedése, ott van a válás.
2013. aug. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Bosszú? Miért, az megoldja a helyzetet? Próbálj javítani a kapcsolatotokon, vagy hagyd el.
2013. aug. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

A házasság megmentéséhez nem csak én kellek,de hiába válnánk el anyagilag csődbe vitt. 20 évig törleszthetünk mire kifizetjük a hiteleket és eladni se lehet a házat.

Igen, elég rossz döntés volt hozzá menni 10 év után,de nem tudtam,hogy a gyerek,akit ő akart annyira ennyire negatívan fogja befolyásolni a kapcsolatunkat.

2013. aug. 1. 15:56
 5/10 anonim ***** válasza:

akármilyen rossz a helyzet, a bosszú nem old meg semmit

szerintem csak rontana a helyzeten

2013. aug. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem komoly bosszúra gondoltam. Volt,amikor ismeretlenül jelentkeztem a hirdetésére és úgy váltottam vele néhány levelet.
2013. aug. 1. 16:01
 7/10 anonim ***** válasza:

az én pasim szexpartnerkeresőn van de ő mindent kimagyarázott és még én voltam a paraszt meg minden hogy meggyanusítottam....nem tom mit kéne tenned.

én még vele vagyok....de már nem bízom benne

2013. aug. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nem akarok férjet úgyis megcsalna vagy átverne
2013. aug. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A pároddal mi a baj?Talán Ő is hajlana a változásra, ha Te is megteszed(?)
2013. aug. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A helyedben nem tudom, de hogy a férjed helyében rekordsebességgel menekülnék tőled, az biztos. Még a gyerek is hibásabb, mint te a kapcsolatotok megromlásáért.. Reálisan hangzik.
2013. aug. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!