Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti szakitanatok, vagy a sors...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szakitanatok, vagy a sors kezébe adnátok a döntést?

Figyelt kérdés
Tovabbtanulas miatt tavkapcsolat lesz szeptembertol. Hetente latjuk egymast de karacsony es nyar kulon. Mit tennetek??
2013. aug. 2. 12:28
 1/10 anonim ***** válasza:
ha tényleg szeretitek egymást, akkor ne szakítsatok :)
2013. aug. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Karácsony és nyár külön?..az azért egy kicsit sok. Próbáljátok meg, de ha nem megy akkor lehet hogy jobb ha vége.
2013. aug. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
egy próbát megér ha szeretitek egymást
2013. aug. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mi megpróbáltuk. Az első év szörnyű volt, de a találkozások édesek :)Így kitartottunk egymás mellett, a 2. évtől hozzászokott mindkettőnk. A 3. évben már egy hónapot is kibírtunk egymás nélkül könnyedén. Szóval szerintem próbáljátok meg. Ne dobjátok csak el úgy a szerelmeteket :)

N

2013. aug. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nalunk eleve ez van, igy ismertük meg egymást:) Bár az tény h nálunk a nyár és a karácsony együtt van.. de nem értem, h a nyár miért lenne külön, ha eddig 1 városban voltatok? nem mentek haza?
2013. aug. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha elég a hétvégi szex, akkor ok.
2013. aug. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
mert nyaro o megy ki kulfodre.
2013. aug. 2. 12:44
 8/10 anonim ***** válasza:
Én nem hiszek a távkapcsolatban, de van akinél működik.
2013. aug. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Van olyan ismerősöm, aki 3 évig távkapcsot csinált, így, hogy csak 7végén találkoztak és működött a dolog.

Ha meg vmi nem OK és erőltetni kell, akkor az idő úgyis eldönti.

Szerintem ne szakíts vele így előre, ha szereted!

2013. aug. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Most beszétlem vele, megpróbáljuk! Köszönöm a válaszokat!
2013. aug. 2. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!