Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tudom, hogy nem ő az igazi, attól még lehetek együtt vele?

Figyelt kérdés

Jól érzem vele magam, de kicsit furcsa, hogy annyira realistán látom, hogy ez nem egy "örökké tartó" szerelem. Még gimnazista vagyok.

A dolog csak azért foglalkoztat, mert ő hosszú távra tervez, és én úgy érzem, hogy ez így nem fair. Lány vagyok, és ez az első kapcsolatom.


2013. aug. 3. 14:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha te nem úgy érzed akkor szakíts, később sokkal rosszabb lesz neki.
2013. aug. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ócska cafka vagy
2013. aug. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
lehetsz, de mi értelme van?
2013. aug. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Miért lennék cafka? 18 éves vagyok, csak a barátommal feküdtem le, akit szeretek.

De úgy érzem nem tudom megadni (legalábbis nem mindig) azt, amire vágyik. És engem ez iszonyatosan zavar. Pedig nagyon jó egyébként vele.

2013. aug. 3. 14:27
 5/7 anonim ***** válasza:
"akit szeretek" hát hallod nagyon szeretheted...
2013. aug. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tehát nem néz ki elég jól. Dobd minél előbb, már így is túl sokáig szívattad!
2013. aug. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehetsz vele, a te döntésed.... Millióan csinálják ezt. Csak rajtad áll.
2013. aug. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!