Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is rossz ötlet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is rossz ötlet lenne, ha összejönnénk?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel nyáron ismerkedtünk meg, nagyjából mindenben teljesen egyformák vagyunk, még sose találkoztam ilyen emberrel. Ez a nagy hasonlóság miatt egyből jóban lettünk, és talán mondhatom, hogy első pillanattól kezdve barátok lettünk. Igazából a vonzalom is megvolt köztünk már az elejétől kezdve, de ebben az irányban nem léptünk egymás felé.

Nagyjából minden nap találkozunk, programokat szervezünk, bárhova megy, engem mindig hív, szóval folyton együtt vagyunk, amikor mégse, akkor felhív sokszor vagy ír...

Nemrég megcsókoltuk egymást, ami kb órákon át tartott, szóval ezen nem lehet szerintünk csak úgy túl lépni, mintha mi se történt volna.

A barátaim szerint nem lenne jó ötlet, ha összejönnénk, mert csak tönkre tennénk a barátságunkat, és úgyse lennénk sokáig együtt, meg hogy biztos csak összekeverjük a vonzalmat azzal, hogy milyen jól érezzük magunkat együtt.

De mindig egymásra gondolunk és tényleg mindig együtt vagyunk, és eléggé bejövünk egymásnak... miért lenne akkor rossz, ha egy pár lennénk, ha már amúgy is úgy viselkedünk?

Ha valaki volt hasonló helyzetben, nagyon örülnék, ha leírná a tapasztalatait!!! :)


2012. okt. 3. 08:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem 1 próbát megér! Ne hallgass másra csak arra figyelj mi lenne neked/nektek a legjobb. Ha az elejétől kezdve megvolt a vonzalom akkor ez nem is olyan igazi barátság...! Végre sikerült nyitni, megtörtént a nagy csók, nem bántátok meg, hiányzik, ő jár a fejedben...miért ne próbálhatnátok meg?? Barátok amúgy sem csókolóznak :P Beszéld meg a sráccal, ha ő is arra a megoldásra hajlik hogy megpróbáljátok a kapcsolatot akkor szerintem ne utasítsd el!!!
2012. okt. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
jó ötlet lenne de még mennyire
2012. okt. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Diavolino44 ***** válasza:
Ha mar volt csok akkor nem beszelhetunk baratsagrol tovabb. Siman meht a kapcsolat, sokkal konnyebb baratot talalni mint igaz szerelmet, legalabbis nekem ez a tapasztalatom.
2012. okt. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez sosem volt igazán CSAK barátság. Mint írtad, első perctől kezdve megvan a vonzalom, egy hullámhosszon vagytok, nos, mi kell még? Mire vártok? Ez mind jó alap egy kapcsolathoz, miért hagynátok ki? Sosem lesz ebből igaz barátság, hiszen mindketten többet éreztek puszta baráti szeretetnél! Aztán tart, ameddig tart, hogy utána mi lesz, az már csak rajtatok múlik. Lehet ezeket a dolgokat kulturáltan is intézni, nem kell leszedni egymás fejét, ha esetleg mégsem jön össze a dolog, és tényleg megmaradtok a barátságnál végül. De amíg nem próbáljátok meg együtt, egy párként, addig ez úgyis ott fog motoszkálni bennetek, szóval csak barátság úgysem lehet belőle. Sok szerencsét.
2012. okt. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!