Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Újrakezdés? Elveszett csónak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újrakezdés? Elveszett csónak? Vagy remény sugara?

Figyelt kérdés
Szerintetek,ha két ember csak azért szakit egymással,mert rég látták egymást,és rég beszélgettek(távkapcsolat miatt),de csak ez volt az egyetlen baj anno és emiatt az egyik félben azóta elmúltak az érzések,de jön egy reménysugár,és több év után egy városba kerülnek..van rá esély,hogy a szikra újra beinduljon,és újra szerelmes legyen belé? :)
2013. aug. 4. 01:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Igen!
2013. aug. 4. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Van rá esély.
2013. aug. 4. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
51%
Nem! Csak a régi emlékek élednének újra. Ami egyszer elromlott, sosem lesz a régi.
2013. aug. 4. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
3. Ne vezesd félre. Maximálisan meg van az esélye.
2013. aug. 4. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat! :) És szerintetek miért van maximális rá az esély?Hiszen oké,hogy csak ez volt a baj,hogy messze voltam,de a régi érzések hogy tudnak előjönni,mármint hogyhogy? :O
2013. aug. 4. 02:15
 6/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is van rá esély. Nem azért lett vége, mert meguntátok egymást, hanem a távolság miatt. Úgyhogy nem árt újra megpróbálni így közelebbről.
2013. aug. 4. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Persze.

Hiszen a válóok megszűnt!

2013. aug. 4. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Értem!Ez igaz!De nem lehet hogy a múlt béli érzései nem voltak igazak,hiszen ha valakit igazán szeretünk,akkor mindig szeretjük.Vagy tényleg a távolság képes megtörni minden kapcsolatot? :/ ( ő másfél évig nem látott,és alig beszélt velem) És szerintetek várjam meg,amig ő keres fel?Hiszen eddig én kerestem,most jó lenne,ha ő tenné,nem? :S
2013. aug. 4. 02:22
 9/16 anonim ***** válasza:
Ja, azt nem mondtad, hogy csak ő akart szakítani... hogy is volt ez?
2013. aug. 4. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
2010-2012 között ment az egész,és 1 évig semmi nem volt,2013 tavaszán kiderült,h bnőmtől kérdezgetett rólam,meg,h hiányzok neki,aztán nyáron beszéltem vele olyan majdnem 1 hónapja,azt mondta,h ő már nem szerelmes,és nem érzi ugyanazt,és,h ez cska amiatt múlt el,mert nem látott másfél évig,és nem beszéltünk,és azt mondta,h neki az a megérzése,hogy lesz még valami köztünk a jövőben,és hogy ő végtelenül szerencsés lenne,ha olyan valakije lenne aki igy tud szeretne,és,hogyha 1x lesz esélyünk találkozni,mindenképpen üljünk le megbeszélni stb..És megbezséltük,h csak ismerősök leszünk.És rá 2 nappal jött az értesités,hogy ugyanabba a városba kerülök.Ebben az esetben mit gondoltok? :)
2013. aug. 4. 02:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!