Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Újrakezdés? Elveszett csónak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újrakezdés? Elveszett csónak? Vagy remény sugara?

Figyelt kérdés
Szerintetek,ha két ember csak azért szakit egymással,mert rég látták egymást,és rég beszélgettek(távkapcsolat miatt),de csak ez volt az egyetlen baj anno és emiatt az egyik félben azóta elmúltak az érzések,de jön egy reménysugár,és több év után egy városba kerülnek..van rá esély,hogy a szikra újra beinduljon,és újra szerelmes legyen belé? :)
2013. aug. 4. 01:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Hát azt, mivel én is lány vagyok, hogy igen, a szeretetet a fiú adja, a nő befogadja - ahogy talaj a magot, meg a gyermeknemzésnél is a nő a férfi magját), és magában megtartja és sokáig növeszti. Nincs ez másképp másfajta ffi-nő-kommunikációnál, érzelemnél sem! Ha adsz neki újra impulzusokat, érdeklődést, szeretetet, újra VISZONT fog szeretni, hiszen szó szerint EZT mondta Rólad!!!!

Kezdd el szeretgetni!

:)

2013. aug. 4. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyos vagy !! De amúgy melyik részre érted hogy "szó szerint"azt mondta? :O nem kene inkább a jéghegy királynőt játszanom?elvégre bevallottam neki hogy mit érzek és fura így az egész már :( meg aztán mire értetted hogy azt mondta,hogy viszont tudna ujra szeretni? :O
2013. aug. 4. 11:47
 13/16 anonim ***** válasza:
Na várj, nem Te vagy a fiú?...
2013. aug. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
dehogy én lány vagyok :DD irhatok neked privátot? :)
2013. aug. 8. 12:09
 15/16 anonim ***** válasza:

Nemár, itt jobb.

Nemtom, akkor is próbálj vele találkozni semleges okokból. Ha lát, hátha újra Beléd szeret.

2013. aug. 9. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Szereted a csoki fagyit? Ha sokat eszel belőle,akkor megunod,és jó ideig nem kell. Képzeld csak el,most magad előtt,hogy már vagy 1,5éve egyátalán nem ettél csoki fagyit.

Akik azt tanácsolják neked,hogy felejtsd el a csoki fagyit örökre,mert amit egyszer meguntál az már sohasem lesz újra a régi, azok biztos anorexiás beteges emberek,akik nem tudják magukat túltenni a saját önérzetükön, ezért téves kórképet alkotnak magukról és a környezetükről.

Csak arra ügyelj,hogy a te csokid finomabb legyen mint a másoké. :)

2013. aug. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!