Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya vagyok? Soha nem tetszem annak aki nekem is tetszik, csak olyan próbálkozók vannak kik nekem nem kellenek.

Figyelt kérdés
2009. okt. 25. 18:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2009. okt. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen ez ismerős... de nyugi, meglesz neked is az igazi, várni kell mindig.
2009. okt. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Velem is ugyanez a helyzet, bár én nem tartom magam szépnek mások mégis azt mondják, hogy az vagyok!!!

16/L

2009. okt. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Nyugi, tutira nem vagy csúnya! :) Majd rádtalál az is, aki neked kell! :P

u.i.: azért megnéznélek, tényleg hogy nézel ki. ;)

2009. okt. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Én sem tartom magam szépnek, mert akik azt mondják, azok közeli ismerősök, rokonok. Az jut eszembe, hogy biztos csak azért mondják, mert ők szeretnek és ismernek...


Amúgy 20 éves vagyok. És ilyenkor mikor ez szóba kerül, hogy nincs pasim, azzal csesztetnek, hogy ennyi idős koromban már komoly kapcsolatban kellene élnem, mert mások már 18-19 évesen férjhez mentek. Nekem meg ezzel kapcsolatban semmi kilátásom nincs...

2009. okt. 25. 18:29
 6/19 anonim ***** válasza:
Képet linkelj be
2009. okt. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
kuldj egy kepet , akkor megmondom , hogy nezel ki.
2009. okt. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

jaja, képet.

amúgy én is kételkedtem abban, hogy elég szép vagyok-e, de már nem kételkedem :D mivel nem csak a rokonoktól kaptam + visszajelzést. a múlkor pl egész meglepő eset történt, de nem írom inkább le XD

21/L


ui.: na, képet ide!

2009. okt. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
utolsó hsz: rólad is képet :)
2009. okt. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

hú énis így vagyok :S csak nekem annyi különbséggel hogy apukám állandóan mondja is hogy milyen csúnya vagyok....

viszont pl myviprandin kb mindenki akit bejelöltem hogy bejön, visszajelölt. meg mondják is hogy tök szép vagyok. csomó próbálkozó volt már. de önbizalmam akkor se valami nagy

2009. okt. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!