Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya vagyok? Soha nem tetszem annak aki nekem is tetszik, csak olyan próbálkozók vannak kik nekem nem kellenek.

Figyelt kérdés
2009. okt. 25. 18:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Én is így érzek,és nekem is mindig olyan valaki kell aki elérhetetlen.25 éves vagyok és még senkim sem volt,172cmhez 115kg társul önbizalmam nuku és ha valaki bepróbálkozik az tuti hogy 30fölött van vagy részeg.Próbálj pozitív lenni és éld az életed majd jön akinek jönnie kell.Reméljük:)
2009. okt. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:

Ez velem is így volt több éven keresztül.Aztán egyszer csak hopp...megjelent egy fiú akinek én kellettem:)sokáig voltunk együtt!szóval szerintem ne keresd görcsösen a párodat mert akkor tutira nem fogod észre venni inkább hagyd,hogy rád találjanak.szerintem...velem így történt.

Lány:P

2009. dec. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, nem akarok bunkó lenni, de ha úgy érzed magadról hogy te bizony nem 5/5 vagy és a célcsoport le se sz.r akkor nem lehet h icipicit lejjebb kéne adni az igényeket? Nem azt mondom hogy 0ra, hanem azt hogy a próbálkozók közül a jobbakkal esetleg megérné megpróbálni nem?
2009. dec. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 kolosszus22 ***** válasza:

Előzővel teljesen egyetértek!

22/F

2009. dec. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Velem is dettó ez volt! Nem volt szerencsém, a "csúnyák" jöttek dögivel, de aki valóban tetszett rám se bagózott. Aztán 19 évesen megtört a jég, végre egy jóképű pasi próbálkozott:) 3 éve együtt vagyunk.
2009. dec. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Kép nélkül hogy a p*csbe mondjuk meg h az vagy-e? Amúgy meg a szépség relatív...
2009. dec. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy voltam eddig. Pár napja találtam meg azt, akinek én is bejövök, meg nekem is Ő.:) Megéri várni!;)
2009. dec. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Imádom, amikor valaki próbálkozók mellett azt mondja, hogy nem kell senkinek. Akkor mit szóljak én? Egy csöves talán hozzám érne, ha jól leitatnám és fizetnék neki.
2009. dec. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

énis ígyvagyok:(

sztem nem csúnyák vagyunk hanem szerencsétlenek...:S

15/L

2009. dec. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!