Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem jönnek be a velem egykorú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem jönnek be a velem egykorú pasik. Nagy elvárásom van?

Figyelt kérdés

Baj ha van egy pici elvárásom? Nem tudom, de én úgy a mai fiúknál, gondolok ezekre a csőnadrág, converse cipő, V-nyakú póló, baseball sapkás fazonokra, akik komolyan úgy néznek ki mint valami rémálom, legalább is nekem és szörnyen nehéz fölfognom hogy ez sok lánynak hogy tetszhet, mert csak arra menjenek, hogy játsszák az eszüket a külsejükkel. Szóval én őket már úgy alapból nem kedvelem. Oké, persze ha megismerem és tényleg látom hogy más belülről nem érdekel. De szerintem sokkal jobb, egy bő pulcsis, rendes, normális pólót hord, farmernadrágos srác, mint ezek. Nem tudom nekem ez a véleményem. :) De még mindig azt mondom, hogy a belső.


17/L


2013. aug. 5. 15:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Végre egy normális tini lány
2013. aug. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ezt mintha teljesen én írtam volna.:)

Itt az ilyen kérdésem:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

2013. aug. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Jól látod, és jól gondolkozol!

Legyen belőled minél több! :)

2013. aug. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy nagy elvárás lenne, hogy a fiú ne úgy öltözzön, mint egy lány.
2013. aug. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nincs túl nagy elvárásod. Sajnos a te korosztályod már csak ilyen. 20-on év felett sem javul sokat az arány, talán egy kicsit komolyodnak a fiúk; de nem lesz eget rengető változás.


Kifinomult az ízlésed, legyél büszke magadra!

2013. aug. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én egy baseball sapkás, converse cipős srác vagyok, szeretem a normál pulcsikat, a farmergatyát, a bakancsot, a zenekaros pólókat, de igyekszem azért normálisan kinézni, nem úgy mint egy k*csög, de normálisan, akkor én már gáz vagyok?

2013. aug. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#6 Az a baseball sapka és a converse cipő igazán nem kellene. A többi jó.:)
2013. aug. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Érdemes keresgélni! Az én baráti társaságomban senki nem hord sapkát, converse cipőt. Farmer és ing, póló vagy pulcsi, mégis stílusos mind :)


Tedd magasabbra a színvonalat 20+ srácokat keres


25/F

2013. aug. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Converse cipőt ugyan hordok, de a többi nem jellemző rám, inkább a farmeros/pólós rész :P

Am tényleg jó hogy vannak ilyen fiatal csajok még, legalább van még remény egy normális lányra normális kapcsolatra.

29 F

2013. aug. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nem gondolom hogy túl nagy kritérium lenne hogy a párod legyen "férfi" nem pedíg "díszköcsög".
2013. aug. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!