Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem jönnek be a velem egykorú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem jönnek be a velem egykorú pasik. Nagy elvárásom van?

Figyelt kérdés

Baj ha van egy pici elvárásom? Nem tudom, de én úgy a mai fiúknál, gondolok ezekre a csőnadrág, converse cipő, V-nyakú póló, baseball sapkás fazonokra, akik komolyan úgy néznek ki mint valami rémálom, legalább is nekem és szörnyen nehéz fölfognom hogy ez sok lánynak hogy tetszhet, mert csak arra menjenek, hogy játsszák az eszüket a külsejükkel. Szóval én őket már úgy alapból nem kedvelem. Oké, persze ha megismerem és tényleg látom hogy más belülről nem érdekel. De szerintem sokkal jobb, egy bő pulcsis, rendes, normális pólót hord, farmernadrágos srác, mint ezek. Nem tudom nekem ez a véleményem. :) De még mindig azt mondom, hogy a belső.


17/L


2013. aug. 5. 15:20
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Converse cipőt régen a rockerek hordtak de mára azt is kisajátították ezek a "lények".

Amúgy undorodom az ilyen kis "páwák"-tól

2013. aug. 6. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!