Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Butuska, érettlen lányokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Butuska, érettlen lányokkal mit lehet kezdeni? Megváltoznak valaha?

Figyelt kérdés

A barátnőm egy nagyon kesves, aranyos, jólelkű lány, ráadásul csinos is. Viszont úgy érzem, agyilag olyan 14 éves szinten van, 18 éves létére. Felnéz rám, okosnak, ügyesnek, talpraesettnek, adonisznak lát, pedig nem mondanám hogy az vagyok. Ő borzasztóan naív, határozatlan, önbizalomhiányos, nem lehet vele komolyabb dolgokról beszélni, csak arról h az a kutyus milyen aranyos, meg a cica ráugrott a fejére... Tanulni nem fog, mert lusta rá és tudja hogy kevés a főiskolához, inkább megy pénztárosnak.


A problema ott gyökerezik, hogy a szülei is ilyenek. Belementek a hitel csapdába, hülye vételeket csinálnak, stb...


Nem tudom, hogy érdemes -e vele foglalkoznom, terelgetnem egy kicsit, hátha megváltozik vagy valami ... Amíg nem találok egy jobb lányt, addig vele maradok, mert nagyon szeret engem és sajnálnám.


20F


2013. aug. 6. 12:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek különböznek.A leírásod alapján sokkal szimpatikus a naiv, kedveske barátnőd mint te, aki többnek tartod magad nála.

Nem kell megváltoztatni és terelgetni, Ő ilyen, jobb ha hagyod és keresel magadnak egy olyan nőt akit úgy fogadsz el, ahogy van, Ő pedig talál magának egy rendes, kedves fiút.

Nem csak az az ember értékes aki egyetemre megy és orvos lesz...

De neked hiába is magyaráznám.

2013. aug. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ha meg Te olyan remek ember vagy, miért olyan nehéz másik barátnőt találni?

Valaki nagyon el van szállva...

Én is ilyen butuska lány vagyok, imádom az állatokat, ha meglátok egyet megsimogatom, szeretgetem, szerintem ez egyáltalán nem gyerekes dolog.

Viszont egyébként igen, az vagyok, szeretek ugrálni, mesét nézni, sokat nevetni, játszani, kirándulni.Emellett főzök, háztartást vezetek, dolgozok.

Nem végeztem egyetemet, még érettségim sincs, mégsem érzem magam kevesebbnek, sőt, tapadnak rám az ilyen nagyokosok is mint Te, csak sorba lekoptatom mind, mert megtaláltam a párom, egy szőke, kedves, helyes srác, aki egy gyárban melózik napi 12 órában, de nem adnám a világ minden kincséért sem.

Az embert szeretem és ez a legfontosabb, ha kell majd szűkösebben, de szerelemben élünk, nem vágyom nagy dolgokra, boldoggá tesznek a hétköznapi apróságok is, és csak sajnálni tudom aki mindig azon aggódik, hogy lesz így megfelelő mennyiségű vagyona, meg hogy fogja beosztani a pénzt...

Szép kilátások.:D A sírba úgysem viszed magaddal.

2013. aug. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!