Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még rajtam kívül akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még rajtam kívül akit zavar, hogy a párja folyton a napjáról érdeklődik?

Figyelt kérdés

Hogy telik, merre járok, hol mit csinálok. Nem akarok beszámolni minden percemről. Hogy szoktassam le erről?

Még nem is járunk csak randizgatunk de már most úgy érzem magam mint egy láncra vert eb.


2013. aug. 6. 14:28
1 2
 11/19 Bummer ***** válasza:

Kérdező, ez is ember függő, meg kell beszélni.

Én a falra tudok mászni a kollégáméktól, ugyanis hiába együtt élnek évek óta a párjukkal, meló közben is ami eszükbe jut akármikor nekiállnak megbeszélni telefonon, viberen, skypeon, stb.

És mindkettőnek ez normális.

Ettől én is falra mennék.

2013. aug. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Hát attól én is a falra mennék. Ezt is nehezen bírom. De ő egész nap elcsacsogna arról mi történt vele, míg az én témafelvetéseimet elintézi két szóval. :(

Ugyanígy én is leütöm az ő labdáit amikor a napomról kérdez.

2013. aug. 6. 14:38
 13/19 anonim ***** válasza:

Köszi 10-es.

Azért kérdezi meg többször,mert lehet nincsen téma,és ő próbálkozik.Neked az a bajod,hogy nem történik veled semmi egész nap,és ezért idegesít,hogy kérdezi mi újság.Mert nem tudsz mit mondani.

2013. aug. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Igen, pontosan. Ha történne valami említésre méltó biztosan elmondanám magamtól is de a mostani életmódomra nem vagyok büszke.
2013. aug. 6. 14:44
 15/19 anonim ***** válasza:
Akkor viszont nem teljesen valósa kérdésed.Magaddal van bajod.És kivetíted a csajra.
2013. aug. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Én vagyok a lány :)

Valamennyire akkor is zavarna ha történne velem valami mert felesleges szócséplésnek érzem. Számomra valahogy totál érdektelen a téma. Ha valamiről be akarok számolni úgy is beszámolok, ha az ő napjából érdekel valami azt megkérdezem de felesleges egymás minden percéről tudnunk szerintem. Meg én elég szűkszavú típus is vagyok nem is akarok mindenféle apróságról beszámolni. Este a lényeg címszavakban nekem bőven elég lenne nem kell naponta háromszor felhivni, hogy mi történik velem. Ez minden exemnél zavart.. próbáltam kikerülni, hogy ne érezzék mennyire unalmas vagyok de persze úgy lett. Erre megy rá a kapcsolatom, hogy nem történik velem semmi túl unalmas vagyok.

2013. aug. 6. 14:55
 17/19 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar,ha a pasi megkérdezi egy nap többször is,hogy mi újság.Jól esik,hogy érdeklődik irántam,nekem mindig van témám,bármiről eltudok beszélgetni,még ha nem történik velem semmi,akkor is.

Te más típus vagy,interneten és telefonban pláne nem előnyös,ha szűkszavú vagy.Ezt a pasi előbb utóbb megfogja unni,ahogyan írtad is.Te ezt tudod magadról,akkor változtass ezen!

2013. aug. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Pretty_Fighter ***** válasza:
Ééés..mi lenne ha elmondanád neki ezt?:D Nehéz lenne?
2013. aug. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Nem mondtam még neki, mert bár zavar de elviselem amíg nem esik nagyon túlzásba addig nem szeretnék emiatt problémázni hisz ez teljesen normális. Arról nem tehet, hogy nekem ilyen a beállítódásom. Idővel úgyis csökken majd szerintem ez a kezdeti odafigyelés..ha szólok hátha átesik a ló túloldalára vagy nekem változik közben a véleményem. (elég szeszélyes tudok lenni) Ki tudja mit hoz az élet. :)
2013. aug. 6. 17:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!