Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben? A párom folyton önkielégítést végez.

Figyelt kérdés
3 éve járunk, folyton akarta velem a szexet, élvezte is. fél éve élünk együtt, azóta nem igazán akar velem szeretkezni, holott elvileg szeret és ugyanúgy kíván, sőt nagyobb szexuális igénye van mint nekem. 1x rajtakaptam amint álló farokkal nyit ajtót, kissé trutyis gatyával..persze letagadta... ma beletérdeltem az íróasztala előtt kis maradványba, s folyton a kis kukájába dobálja, ami jellegzetes szagú. Persze mindent tagad..hiába próbálok normálisan rákérdezni, tagadja... már nem nagyon akar velem szeretkezni....de bevallani sem, mi a baja. Mit tegyek?
2013. aug. 6. 19:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
igazából mi a kérdés?
2013. aug. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Rossz lett a szex köztetek, vagy unalmas, vagy nem vagy aktív csak egy fadarab vagy az ágyban.

Vagy dzsungel nőtt, vagy elhíztál.

2013. aug. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

A kérdés az, hogy mit tegyek.

Külsőleg nem változtam, mindig is adtam a megjelenésemre, pláne,h neki jobban tetsszek. De mostanában mégcsak nem is dicséri meg,ha vmi neki tetszőt veszek fel.. De ez bánt,h saját magát kényezteti. Rám se hederít, pedig én akarnám

2013. aug. 6. 19:50
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerimted,miért nem szexeltek már?
2013. aug. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
lehet téged ez most nem vígasztal,de bár csak az én férjem is ezt csinálta volna.ehelyett megcsalt. szerinted melyik a kisebb rossz?
2013. aug. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Persze, hogy ha megcsalt volna, belebetegednék, de ez annyira bánt...pláne hogy még tagadja is és olyankor elhord mindenféle halucinálós hülyének, holott kész tények vannak
2013. aug. 6. 19:52
 7/13 anonim ***** válasza:
Azért mert már nem vagy nő a szemében ezért!
2013. aug. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát szakítanék. Ha kellenél neki, nem hagyna úgy magadra... mert lenne annyi tisztelete feléd, hogy törődik veled. Veszett ügy! Ne mondd, hogy de szereted! Értjük, értjük de ő nem szeret! Ééés májd idővel rájössz hogy túl keveset ad neked, ezért menned kell.
2013. aug. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Igazad van...érzem is,h kevesebbet ad magából.... folyton szajkózom,h mintha nem szeretne...
2013. aug. 6. 19:55
 10/13 anonim ***** válasza:
Próbálj bizonyítékot szerezni, akkor majd elmondja mi a baja és talán meg tudjátok oldani.
2013. aug. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!