Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben? A párom folyton önkielégítést végez.

Figyelt kérdés
3 éve járunk, folyton akarta velem a szexet, élvezte is. fél éve élünk együtt, azóta nem igazán akar velem szeretkezni, holott elvileg szeret és ugyanúgy kíván, sőt nagyobb szexuális igénye van mint nekem. 1x rajtakaptam amint álló farokkal nyit ajtót, kissé trutyis gatyával..persze letagadta... ma beletérdeltem az íróasztala előtt kis maradványba, s folyton a kis kukájába dobálja, ami jellegzetes szagú. Persze mindent tagad..hiába próbálok normálisan rákérdezni, tagadja... már nem nagyon akar velem szeretkezni....de bevallani sem, mi a baja. Mit tegyek?
2013. aug. 6. 19:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
nem szexre vágyik, csak kielégülésre. túlságosan hozzád szokott, nem vagy változatos az ágyban, úgy érzi nem éri meg az egész felhajtás az orgazmusért. inkább verje ki, mint megcsaljon.
2013. aug. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 kolosszus22 ***** válasza:
Mit jelent nálad az, hogy te akarnád!? Rá szoktál mászni, elkapod a tökét és visszautasít!? Van benned kellő tűz és vagányság? Mert ha abból áll ez nálad, hogy azt várod, hogy mindig ő kezdeményezzen akkor ne csodálkozz. Volt olyan barátnőm akinél ebbe untam bele hosszútávon, kiábrándító tud lenni, ha egy nő nem mutatja ki a szexuális vágyait soha.
2013. aug. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 moslekosvodor ***** válasza:
szerintem mikor alszotok kezd el markolászni lent - aztán mikor áll már neki kezd el orálisan kényeztetni és ha felébred és akkor sem lesz kedve hozzád akkor reménytelen (vagy megcsal még nem vagy otthon más van nála)
2013. aug. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!