Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Dúsgazdag nő, átlagos pasi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dúsgazdag nő, átlagos pasi?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akibe azt hiszem, hogy kezdek beleszeretni. Kedves, okos, de zárkózott és távolságtartó is, így nem sokat tudok róla. Csak annyit, hogy hasonló filmeket szeretünk, szóval inkább a hobbi irányba. A vicceimet is érti és veszi is a lapot. Nem tudom, hogy van -e esélyem nála, mert nagyon gazdag, én meg alig tudom fizetni a tanulmányaimat. Akinek volt része ilyen helyzetben, az leirná a tapasztalatát? Nem nagyon merek úgy közeledni hozzá, még egy italra sem merem elhivni, mindig úgy hoz össze minket a sors, hogy az egész baráti kör összeül.

2013. aug. 6. 22:49
 1/6 anonim ***** válasza:

"mert nagyon gazdag" a szöveg alapján én azt sejtem, annyira irtó gazdag azért nem lehet.


Egyébként az rólad mond el dolgokat, hogy te ezt ilyen szinten szem előtt tartod - köztünk szólva, jobb neked, ha a lány ebben nem hasonlít rád, különben tényleg semmi esélyed.

2013. aug. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Hát nem pont velem történt ez (17/L)

de egyik bnőm hasonló helyzetben volt


Nyáron:

Ő a barátjával kettem elmentek nyaralni (tengerpartos nyaralás)...egy 3csillagos hotelbe..


balaton soound


Téliszünetbe síelés a családdal


valentin nap: wellnes...

2013. aug. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne menj bele.
2013. aug. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szerintem nagyon jól meglennétek, csak lehet, hogy a kiadásokkal lenne gond.:)
2013. aug. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Azért egyértelműen nem egy körből származunk és ezt nem tudom, hogy mennyire lehet gond.

1., szerinted aki a legnagyobb francia divatházak kollekcióiból öltözködik, nem gazdag? Nem beszélve az utazásairól...

2013. aug. 7. 18:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem a te szinted.
2013. aug. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!