Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti ha TÉNYLEG minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti ha TÉNYLEG minden klappolna, egy jóképű, okos kedves férfiban akkor együtt tudnátok élni ezzel a problémával? Vagy inkább hagynátok? 19/F

Figyelt kérdés

Inkább érett - nem muszáj években inkább gondolkodásban - lányok válaszát várom.

Egyik régen nagyonjó barátommal nemrég véletlenül össze futottunk egy nagyobb rendezvényen , összejövetelen és elkezdtünk beszélgetni mert elég ritkán látom stb. És végülis elmentünk inni egy félig meddig baráti összejövetelre és mindenki már eléggé lerészegedett elég jó volt a buli meg minden aztán beszélgetésbe elegyedtem újra a sráccal (velem egyidős) és ilyen szentimentális lett a téma egy kicsit (hát igen én nemrég szakítottam meg a sok bor :D) és elkezdett mesélni valamit amin eléggé ledöbbentem és megígérte ,hogy majd a napokba mindent elmesél ezzel kapcsolatban mert érdekel az emberi lélek meg amúgyis szeretek segíteni szóval...

A lényeg ,hogy egy olyan srácról beszélünk aki tényleg ritka értelmes és emellett még férfi szemmel is nagyon jóképű gyerek , sportos , tényleg jófej , a társaság középpontja stb tehát nem is értem.

Szóval elmesélte ,hogy három éve komoly pszichológia úgymond betegséggel küzd de nem beszél róla senkinek. Titokban járt pszichológushoz még az elején mert nagyon félt ,hogy megőrült, ott letisztázták mi is ez és ,hogy nagyjából mit kéne tenni de azóta semmi. Végülis ami neki van az nem elmebaj hanem egyfajta elég súlyos depressziós szorongásos szindróma ami egyébként ezerféle tünetet produkál , lényege ,hogy az illető állandóan úgymond szenved mert mindig van valami baja. Baj alatt kb az összes pszichológiai rendelleneség tüneteit értem. (semmi féle közveszélyes dolgot nem kell elképzelni . de például azt mesélte ,hogy akkor ment el pszichológushoz mikor már 3 hónapja derealizációja volt = úgy érezte olyan mintha egy álomban élne , nem valóságos az egész élete , családja ilyesmik)

Én nem tudom elképzelni milyen lehet de elhatároztam ,hogy megpróbálok segíteni. Aminek egyébként örült , bár ezt az egészet morbid természetességgel viseli mert "megszokta".

Aztmondta 3 év alatt már egyszer azthitte meggyógyult mert szerelmes volt és akkor nem jöttek neki ezek elő. Szerinte ha megtalálja a lelki egyensúlyát meg újra önmagát akkor majd jobban lesz. - Mert éppen amiatt alakulhatott ez ki ,hogy sok minden történt régen amit nem részletezett és állítólag már nem igazán bírta kezelni aztán idővel teljesen befordult. A többi meg jött magától. De legalább mostmár újra bulizik megy emberek közé mert régen nem bírt senkit elviselni.

Szóval a lényeg ,hogy ti ilyesmi dolgok ellenére belemennétek egy kapcsolatba még ha kicsit nehéz is lenne? Azért kérdezem , mert szerinte senkinek nem kell egy ilyen gyenge ember ( amivel nem értek egyet ) és ,hogy senkire nem akar problémát zúdítani.

Bocs ,hogy hosszú lett eléggé szóf*só vagyok :D


2013. aug. 6. 23:41
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Én egy ilyen emberrel élek együtt 10 éve. A problémák olyan 7 éve kezdtek előtörni. Sajnálom elhagyni, szeretem is valahol...de szívesen felkötném magam néha. Depresszióssá tesz, úgy érzem , nem vagyok elég jó arra, hogy segítsek neki....nem kívánom ezt senkinek.
2013. aug. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat hát elég pozitívak ezekszerint van még remény az emberiséget illetően :D Akkor nem csak én vagyok ilyen segítőmániás kedves "ma 00:09-es" :D

Najó ez nem vicces egyébként ,visszatérve erre a nem akarok szánalmas lenni , ez gyengeség dologra : mesélte azt is ,hogy egy időbe sok gondot okozott neki otthon lenni - akkor járt pszichológushoz - és ritkán is ment haza már furcsállták a dolgot otthon és akkor akarta elmondani ,hogy para van és hát az volt ,hogy az anyja nem igazán akart hallani a dologról csak mondta neki ,hogy ne beszélj hülyeségeket meg hogy ne hagyd el magad. Ez eléggé lesújtotta és jódarabig nem is beszélt erről. Aztán amikor az apjával próbálkozott óvatosan beterelte a pszihológus témát ,hogy az egyik ismerőse az akar lenni blabla és állítólag durván lehordta a dolgot ,hogy milyen ember az aki nem tudja a saját problémáit megoldani régen nem volt pszichológus , hihetetlen ,hogy milyen emberek vannak stb. És állítása szerint 2 évig egy szót sem szólt erről senkinek még amikor nagyon sz*rul volt akkor sem , hiába kérdezgették mi a baj - merthogy azért meglátszott rengeteget fogyott , furán viselkedett stb - mindig csak "semmi bajom".

Csak neten fórumozott erről meg pszichológussal egy ideig. Szóval szégyenli a dolgot és ez a lényeg , ezért nem mer komolyan venni semmit, se barátnőt , se a tanulmányokat se munkát. Totál életvesztett a srác ,nagyon sajnálom a dolgot...

(sajna férfi létemre rohadt érzékeny vagyok...)

2013. aug. 7. 00:31
 13/21 anonim ***** válasza:
megvan a magam baja, nem akarom másét is a nyakamba venni.
2013. aug. 7. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

00.09 vagyok

pedig szerintem, hogyha felismerte a problémát, akkor már csak egy lépés lenne hogy saját maga kezelje, mert lehetséges. nem szabad elhinnie, hogy az egész élete ilyen lesz, úgy kell felfogni, hogy ez csak egy rossz időszak, ami lehet, hogy nála hosszabb ideig tart

valamivel el kellene vonnia a figyelmét, bár néha az is jó, ha csak engedi hogy hatalmába kerítse az érzés (nekem sokszor ez segített és az egyedüllét, mert még az is idegesített, ha a szüleim hozzám szóltak) utána pedig lépésről lépésre kezdjen kilábalni belőle, ebben segíthetnek neki a barátai, akár te is, de ne szervezz neki kényszeres programokat meg bulikat stb. csak érezze, hogy támogatod. egyébként jó kis szülei vannak, elég földhözragadt gondolkodás ez, inkább a homokba dugják a fejüket, mint hogy a saját gyerekük mellett álljanak ?!

mindenesetre ami még engem lenyugtatott az az edzés, a zenehallgatás, a sok beszélgetés és az undorító emberek elkerülése, mert az ő jelenlétük is képes felidegesíteni:D

2013. aug. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Szokták mondani, hogy nincs jobb gyógy ír mint a szerelem.:)

Egyénként nekem ez nem lenne akadály, lehet tényleg jót tenne neki egy barátnő. Velem előfordul, hogy egyik napról a másikra megváltozik a hangulatom és elszomorodok szóval nálam sem minden stabil de tudom, hogy mi váltotta ki és azt is, hogy mi hozhatná helyre.:)

2013. szept. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
Szia :) véleményem szerint ha én beleszeretek valakibe,akkor nem zavar a betegsége és megpróbálom 100 százalékosan segíteni benne,amennyire szüksége van rá....nem mellékesen kérdezem,véletlenül nem te vagy az illető,akiről írsz(de komolyan)?? :)
2013. szept. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Engem ez nem akadályozna meg, ha amúgy tényleg olyan ahogy leírtad:)
2013. szept. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

En nem. Es azert nem mert ismertem ilyen fiut. Mondjuk neki voltak duhkitoresei is es parszor megjarta a pszifhiatriat.

Szoval nem.


En boldog eletet akarok es nem a zart osztalyra menni latogatni.

2013. szept. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
38%

Ez egy vicc! Ez egy hülye tinédzsersrác "világfájdalma", semmi több.


"elmesélte ,hogy három éve komoly pszichológia úgymond betegséggel küzd de nem beszél róla senkinek" --->no comment



16 éves hülyegyereknek szeretethiánya van, hisztizik mint egy lány és közben bebeszéli mindenkinek hogy beteg (másképp elküldené mindenki a büdös francba).

Én biztos hogy pofánröhögném, ha ilyennel próbálna beetetni. méghogy "minden klappol"...

25L

2013. szept. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Járj vele.A te dolgod.
2013. nov. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!