Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti kiakadnátok ha kiderülne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kiakadnátok ha kiderülne hogy az öcsétek az egyik legjobb barátnőtökkel találkozgat?

Figyelt kérdés
és persze mindegyikőjük kussol róla, csak véletlen lebukás utján derül ki?

2013. aug. 7. 09:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
szerintem semmi közöd hozzá hogy mit csinál az öcséd, meg hogy mit csinál a legjobb barátnőd
2013. aug. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
de azért a barátnőmre hazugság végett ki vagyok igenis akadva... az öcsém úgymond nem érdekel ebből a szempontból de azért az meredek hogy a barátnőm idősebb is mint tesó :S
2013. aug. 7. 13:39
 13/17 anonim ***** válasza:
Én nem lennék ezen kiakadva. Nem hinném, hogy csak azért mert a barátnőd, minden lépését tudositania kéne. Mert te ellenkező esetben rohannál közölni a barinőddel?
2013. aug. 8. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
nem rohannék. de azért idővel elmondanám valahogyan (lehet kellemetlen volna) de azért tudjon már róla sztem
2013. aug. 8. 09:50
 15/17 anonim ***** válasza:
13/as voltam : épp ez az.. lehet hogy ő ugy érzi nem áll még készen rá, hogy elmondja. Az is lehet hogy a reakciódtól fél.
2013. aug. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
hát nem harapnám le a fejét azért, hiába is tűnik úgy hogy kivagyok akadva szóval nem értem..azért a bizalom az fontos volna nem? honnan tudjam mibe hazudik majd még ezek után?
2013. aug. 10. 13:52
 17/17 anonim válasza:

Ha a barátnőm egy pasicsábász csaj lenne akkor alaposan elbeszélgetnék vele, hogy meg ne bántsa az öcsémet mert akkor megrugdosom..:) De az öcsémet nem faggatnám.

16l

2013. nov. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!