Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 4 hónapja együtt vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 hónapja együtt vagyunk barátnőmmel, és anyukája még korainak tartja az együtt alvást . Mit lehet tenni? (több lent)

Figyelt kérdés
4 hónapja együtt vagyok barátnőmmel, és van neki egy huga és az anyukájuk egyedül neveli őket. A 4 hónap alatt egyszer sem aludhatunk még együtt mert anyukája korainak tartja az együtt alvást és a szexet. Ennyire még nem szerettet senkit a barátnőm mint negem pedig elöttem volt pár fiúja. Meg van az akarat minden. Ész érvekel és probáltunk hanti anyukájára,de semmi ... Mit lehet tenni ?

2013. aug. 7. 11:48
1 2
 11/16 Bino ***** válasza:
100%

Ajánlom, hogy 17 évesen tanulj meg írni és lapozd át a tankönyveidet, ne a barátnőddel akarj aludni..

Szerintem 17 évesen illene írni tudni.

2013. aug. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor ne aludjatok el!:)
2013. aug. 8. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Én sem engedném. Meggyőzi úgy sem fogod tudni.

22L

2013. aug. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Azt hiszi az anyukája, hogy csak éjszaka van sex? Ennyire nem lehet naiv.....

Keress másik csajt, akit nem fognak ennyire.

2013. aug. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Emberek ***** válasza:
én 7 hónapja vagyok együtt a barátnőmmel, és a szüleink hallani sem akarnak olyanról, hogy együtt aludjak vele, vagy fordítva. és csak egy évvel vagyunk fiatalabbak mint ti
2013. aug. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ezek a szülők a középkorban élnek???
2013. aug. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!