Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy elég sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy elég sok kifejezettem jó csaj felé nem érdeklődik senki?

Figyelt kérdés
van 2 barátnőm is, akiket a férfi nem eléggé hanyagol. és nem az, hogy túl nagyok az igényeik, hanem egyáltalán senki nem közeledik hozzájuk. egy fiú se, semmilyen szinten. Pedig nagyon szerintem kifejezettem nagyon szép mindkettő, és ráadásul okosak is... 18 évesek amúgy, és a kérdés csak engem érdekel, ők nem tudják, hogy feltettem, úgyhogy lécci ne írjatok nekem privit :D
2013. aug. 7. 14:59
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/460 anonim ***** válasza:

az tényleg fáj,hát még a hazugság.

Sztem én írtam de még burkolt anyáZás sem volt,ha anyázni akarok azt egyenesen teszem.

2013. aug. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/460 anonim ***** válasza:
76%
azzal magyarázza majd h akkor mégsem annyira ronda v pénzes..
2013. aug. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/460 kolosszus22 ***** válasza:

Látom megy chatelés a kérdésben rendesen.

Én a kérdésedre fogok válaszolni: A probléma legnagyobb részt az, hogy a barátnőid semmilyen jeleket nem adnak a férfiak felé amivel felhívnák őket keringőre, külső szemlélőként valószínűleg nagyon zárkózott, maguknak való "haggyá békén" személyeknek tűnhetnek, ehhez hozzájön még, hogy szépek (kifejezetten szép nők felé még a vagányabb pasik is félszegen közelítenek) és máris elmarad az érdeklődés. Valamit a nőnek is tennie kell egy kapcsolat, ismerkedés létrejöttéért, így vagy úgy de kezdeményezni kell, ha másban nem hát akkor abban, hogy "szemezni kell, mosolyogni kell" a kiszemelt pasira, hogy az tudja szabad a pálya.

26F

2013. aug. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/460 anonim ***** válasza:
67%

Kész ez a topic is, ahogy az összes többi errefelé...

Először a semmit mondó kérdés, aztán a még semmitmondóbb válaszok.

Utána pár hülye már teljesen mások vitatkozik... P

2013. aug. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/460 anonim ***** válasza:
89%

#80 Az átlagos pasik is találhatnak nőt, bár ők már csak a csúnya/önbizalomhiányos/idióta/ringyó lányoknak kellenek, nekik is csak addig, amíg nem találnak jóképűbbet. A ronda és csóró pasik viszont senkinek se kellenek.

#81 Te beszélsz hazugságról, amikor utána egy mondaton belül meghazudtolod magad? :)

2013. aug. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/460 anonim ***** válasza:
Mintha lehetne definiálni, hogy mi a jóképű...:DDDD Azt mivel magyarázod, hogy volt nem egy olyan fiú, akiért valamelyik barátnőm odavolt, engem viszot taszított? A fordítottja is megtörtént párszor.
2013. aug. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/460 A kérdező kommentje:

és ki az a csúnya? ápolatlan, büdös? ne csodálkozzunk azon, azt hiszem :)))

kolosszus22: az egyik csaj, mint írtam elég egyértelmű jeleket szokott adni. tudom, hogy gáz facebookon ismerkedni, de lájkolja a srác dolgait, rá is ír (mondjuk ez egy szvsz hülye gyerek volt:D), élőben meg simán szokott szemezni stb. mikor fel ment Pestre be is jött neki meg minden, de hát az nagyon messze van :D

2013. aug. 7. 17:46
 88/460 anonim ***** válasza:
88%
ha el akarlak küldeni akkor el is küldelek,az már más kérdés h a kicsit összetettebb gondolat menetet nem tudsz követni, bár egy érzelmileg0 embertől ez nem meglepö
2013. aug. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/460 anonim ***** válasza:
88%

#86 Nyilván vmennyire különböznek az ízlések, senki se tetszik mindenkinek, olyan viszont van, aki senkinek se tetszik.

#87 Én pl. se ápolatlan, se büdös nem vagyok, mégis mindenki csúnyának tart, egy lánynak sincs gusztusa hozzám a külsőm miatt, és nem én vagyok az egyetlen, akire ez igaz.

#88 Nemcsak az elküldés számít anyázásnak, azt pedig nem tudhatod, h én érzelmileg nulla vagyok-e.

2013. aug. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/460 anonim ***** válasza:

akkor még mi számít annak?

Amiket írsz az alapján süt ez.

2013. aug. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!