Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy elég sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy elég sok kifejezettem jó csaj felé nem érdeklődik senki?

Figyelt kérdés
van 2 barátnőm is, akiket a férfi nem eléggé hanyagol. és nem az, hogy túl nagyok az igényeik, hanem egyáltalán senki nem közeledik hozzájuk. egy fiú se, semmilyen szinten. Pedig nagyon szerintem kifejezettem nagyon szép mindkettő, és ráadásul okosak is... 18 évesek amúgy, és a kérdés csak engem érdekel, ők nem tudják, hogy feltettem, úgyhogy lécci ne írjatok nekem privit :D
2013. aug. 7. 14:59
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/460 anonim ***** válasza:
33-as ez itt a reklám helye? :D
2013. aug. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/460 anonim ***** válasza:

Amúgy kérdező, nekem is van egy barátnőm, aki gyönyörű, okos, kedves, és mégis szűz még lassan 22 évesen. Egyáltalán nem ribis, kb. úrilánynak néz ki, olyan hölgyes a kisugárzása is, de mégis szexi. Ha férfi lennék, tuti azonnal ráhajtanék. De olyan idióta, szerencsétlen barmok tudnak nála próbálkozni, hogy a fejem fogom. Némelyik sztori már szállóigévé lett. Már komolyan fél, hogy sosem lesz normális barátja.

Ezt sem értem, komolyan...

2013. aug. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/460 anonim ***** válasza:
16%
Látom nagyon nem tetszik szegény kérdezőnek, hogy ocsmányak a barátnői és még rosszul is látja őket...
2013. aug. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/460 anonim ***** válasza:
42-es nem :D, csak leírtam, hogy az a 2lány nincs egyedül :))
2013. aug. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/460 A kérdező kommentje:

43-as: de lehet, hogy nála azért mert tényleg túl szép nem? :D

44-es: neked is igazad van :O megnéztem őket gyorsan, és tényleg undorítóak, köszi a segítséget, el lehet húzni :)))

2013. aug. 7. 16:56
 46/460 anonim ***** válasza:
Hát nekem már komolyan fogalmam sincs. Azért ő sem tökéletes, de azért tényleg nagyon szép.
2013. aug. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/460 anonim ***** válasza:
33/45-ös pedig már majdnem írtam :P
2013. aug. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/460 anonim ***** válasza:
68%
#43 Persze, nektek mindenki szerencsétlen barom, aki nem néz ki elég jól. Ha egy igazán jóképű pasi viselkedne tök ugyanúgy, semmi bajotok nem lenne vele.
2013. aug. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/460 A kérdező kommentje:
És belsőre is oké?
2013. aug. 7. 16:58
 50/460 anonim ***** válasza:

Persze bmeg, csakis azért volt idióta... Véletlenül sem azért, mert úgy akarta felhívni magához b.aszni (több hónap udvarlás után), hogy kiderült, hogy közben van barátnője, akivel együtt lakik. :D

Vagy nézzünk egy másikat... véletlenül sem azért, mert udvarolt neki kedvesen, figyelmesen, szerelmetesen hetekig, aztán kiderült, hogy nem is akar kapcsolatot.

2013. aug. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!