Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok/nők:honnan tudjuk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők:honnan tudjuk, milyen jelekből vesszük észre azt, hogy a pasi valójában nem a belsőnkért szeret, tisztel minket, hanem csak a testünkért, jó szexuális élményekért, befolyásos ismerősökért, vagyonért?

Figyelt kérdés
Egyszóval - hogy kihasználnak minket? Nem veszélyesek ránk nézve az ilyen hosszabb kapcsolatok/házasságok?

2013. aug. 8. 15:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Előbb-utóbb úgyis észre fogod venni, hogy mi történik körülötted. :)
2013. aug. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én nekem van erre egy külön kis tesztem méghozzá az hogy 3 hetet várok a szexel!!! és mosdanom sem kell eddig kb 1 ember ment át rajta akivel jó sokáig éltem boldog monogám kapcsolatot de most megint szingli vagyok! :)
2013. aug. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%
Mert a tested nem a te részed, ugye? Nők, komolyan... És hogyan használ ki, ha a szex neked is jó? Egyébként ha ennyire fontos neked, hogy az ember belső tulajdonságai is érvényesüljenek, akkor jöjj össze csúnya, de rendes srácokkal! ;)
2013. aug. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#2: én nem szoktam átverni lányokat, de 3 hetet simán várnék, ha ez is lenne a tervem...
2013. aug. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én, amikor a párom udvarolni kezdett nekem, leszögeztem az elején, hogy huzamosabb ideig nem szeretném, ha szexelnénk, mert nem szeretnék csak egy kis nőcske lenni. ( ennek igaz meg volt az előzménye, mert akkoriban történtek olyan alkalmi kapcsolatok az életemben, amiket nem egészen úgy szerettem volna, ahogyan alakult ). Azt mondta, ő elfogadja és türelmes lesz. 3 hónap telt el így, szex nélkül. Időnként persze rákérdezett, hogy nem szeretnék-e nála aludni, meg ilyenek, mindig visszautasítottam.

Azóta is együtt vagyunk, született egy gyermekünk és nem bántam meg, hogy vártam ilyen sokáig, pedig piszok nehéz volt, mert nagyon kívántam.

Egyébként sajnos nincs tuti recept az ilyen férfiak kiszűrésére. Mert vannak akikről lerí a hazugság és vannak olyanok is akik hosszú éveken át a legjobb társak, és utána egyszer csak kiderül az összes kis stikli.

2013. aug. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Második válaszoló: érdemes megfontolni a válaszodat :)
2013. aug. 8. 16:11
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem eddig egy olyan pasival volt dolgom, aki nem akart rögtön megfektetni, azt gondoltam, de jól jártam vele, hát hozzámentem... na, hát pár év után kiderült, hogy tényleg nem olyan fontos neki a szex... annyira, hogy hozzám se ért, néha nagy kegyesen hagyta magát. Lusta, fantáziátlan volt, tönkretette az önbecsülésemet, úgyhogy elváltam.

Azóta csak olyan pasival állok szóba, akinek a libidója az egekben van, és nem bántam meg. És így is lett részem szeretetben, tiszteletben, támogatásban...

2013. aug. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!