Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen kapcsolat ez!? Ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen kapcsolat ez!? Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel már fél éve vagyunk úgy, hogy nincs kimondva, hogy járunk, de amúgy ha magunk vagyunk meg úgy viselkedünk mint akik járnak mondjuk csóknál még nem mentünk tovább. Mikor találkozunk nem szokott csók lenni de elköszönésnél meg mindig. Ez is elég fura...


Rákérdeztem már többszörös is hogy miért nem járunk rendesen és mindig azt mondja hogy mert nem akarja átélni hogy szakítsunk mert mikor a volt barátjával szakított azt nehezen heverte ki.


Viszont elég féltékeny más lányokra szóval nem gondolom, hogy csak kihasznál.


Én 18/F ő 16/L



2013. aug. 8. 17:12
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
huh elég bonyolult.... szerintem időre van szüksége mert még nem heverte ki az exével való szakítás fájdalmait és sérelmeit úgymond. adj neki egy kis időt, nem megy ez olyan könnyen elhiheted :) 23/L
2013. aug. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Jaj már.... ezek mögött a "nem akarok járni veled" dolgok mögött mindig az áll, hogy nem óhajt téged különösebben párnak, csak jó hogy vele vagy úgy néha, meg van aki szereti, ő is viszontszeret, no de kapcsolat az nem kell, mert annyira nem illetek össze!


Ha neked ez jó, akkor folytasd, de kapcsolatot ne várj!

2013. aug. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nemtudom :S viszont én lányként örülnék egy ilyen srácnak, szerintem tarts ki mellette lássa hogy komolyan veszed.. aztán próbáljátok megbeszélni, ha a csaj annyira bután viselkedik ne törődj vele, lehet még ő fog utánad futni.
2013. aug. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Második válaszolónak mondom: De az meg milyen már, hogy egyszer meg én mondtam neki h már nem vágyom rá már elegem van belőle. Ezen meg teljesen kiakadt. sírt vagy 2-3 napig miatta szóval látom rajta, hogy érez azért valamit
2013. aug. 8. 17:34
 5/12 anonim ***** válasza:
Az, hogy ki akar sajátítani, nem jelent szerelmet, ettől még nyugodtan kihasználhat a hiúsága legyezgetésére. Elfogadhatod azt a keveset, amit kapsz tőle, de én a helyedben másfelé is keresgélnék, hiszen amíg nem vagytok párkapcsolatban, részedről sincs semmi elkötelezettség.
2013. aug. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, vannak hisztis alakok, akik azt akarják, mindenkinek ő kelljen... Talán ezért sem akar kapcsit, hogy ne legyen megkötve... :)
2013. aug. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
hasonló cipőben járok én is.
2013. aug. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hát igen ő is mondta hogy jobb így kötöttségek nélkül, de egyébként abszolút nem az a hiú fajtából való nagyon szégyenlős
2013. aug. 8. 22:36
 9/12 anonim ***** válasza:
Ilyenkor van a legnagyobb szükség az egófényezésre. Tapasztalat.
2013. aug. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Lattad rajta , hogy kiakadt mert sirt? Talalkozunk holnap , szakits velem hidd el a konnyeim patakokban fog folyni :) nem nehez eljatszani a nagy megtort kislanyt hidd el .. :/ csak azert mert sirt nem azt jelenti , hogy te vagy a legnagyobb szerelme . Hidd el ha velen szakitana most a baratom akit nagyon szeretek kibirnam siras nelkul de biztos airnek ha nincs mar ity csak , hogy erosnek mutassam magam.. de azt is megtudom tenni , hogy egy vadidegennek olyan wzinten elsirom magan , hogy meg az is azthiszi , hogy halalosan szeretem.es , hogy megvigasztaljon meg felesegul is venne ; D ne higy a noi konnyeknek ezt en mondom neked . Anyuvibal is bevallt 4 evesen mikor a legujabb barbibabat akatyam csak azert , hogy meglegyen :D
2013. aug. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!