Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen kapcsolat ez!? Ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen kapcsolat ez!? Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel már fél éve vagyunk úgy, hogy nincs kimondva, hogy járunk, de amúgy ha magunk vagyunk meg úgy viselkedünk mint akik járnak mondjuk csóknál még nem mentünk tovább. Mikor találkozunk nem szokott csók lenni de elköszönésnél meg mindig. Ez is elég fura...


Rákérdeztem már többszörös is hogy miért nem járunk rendesen és mindig azt mondja hogy mert nem akarja átélni hogy szakítsunk mert mikor a volt barátjával szakított azt nehezen heverte ki.


Viszont elég féltékeny más lányokra szóval nem gondolom, hogy csak kihasznál.


Én 18/F ő 16/L



2013. aug. 8. 17:12
1 2
 11/12 anonim válasza:
szerintem ha igazan veled akarna lenni akkor jarnatok. Lehet h csak egy onbizalom novelo vagy neki. Vagy arra vagy jo ha epp nincs mas. Szerintem keress olyat akinek minden vagya h veled lehessen
2013. aug. 16. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy csak talonban akar tartani. Mert, ha biztos lenne benne, hogy veled akar lenni, rég veled lenne.
2013. aug. 16. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!