Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy is van ez? A szép lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy is van ez? A szép lányok mégse szívtelenek?

Figyelt kérdés

Nagyon sok férfi kérdező szerint azért nem találnak párt mert alacsonyak és vékonyak. Valamint, hogy csak a magas és izmos palik (nem a Laci :D) jönnek be a közvélemény szerinti "bombanőknek"


Na igen ám, de most jön a paradox ellentmondás kedves válaszolók

! Látok a közösségi oldalakon, az utcán, mindenhol olyat, hogy egy irgalmatlanul jó csaj mellett egy kis piszkafa pózol. Ès ez sorozatos. Ilyenkor hol vannak a nagy igények? Vékony srácok, hajtsatok, van esély ezek szerint!



2013. aug. 8. 17:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Azoknak a srácoknak van pénzük - szerintem :D
2013. aug. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is van pénzük
2013. aug. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem mondod? Magas vagyok, sportos alkatom van és mégsincs barátnőm.. pedig retardált sem vagyok:D
2013. aug. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Az én barátom is vékony, magasságra pedig teljesen átlagos, és bár mindig az izmosabb pasik tetszettek, le nem cserélném senkire:) És nincs pénze (tanul még), nem ez számít!

18L

2013. aug. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Amint látod kérdező felesleges őket biztatnod mert amint megcáfolod az egyik téveszméjüket (miszerint csak kigyúrt pasiknak lehet bombanőjük) rögtön jönnek a másikkal ("Azoknak a srácoknak van pénzük - szerintem").


Az ilyenek egész életükben minden sikertelenségre gyártanak egy-egy kifogást hogy miért nem sikerült, és hogy miért nem a saját hibájukból nem sikerült amit akartak.

2013. aug. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
lepattintanak a csajok pedig magas vagyok, jóképű is, kondiba is járok. És ilyen kis görcsökkel állnak össze. Tahó sem vagyok, meg idióta sem. Mégis lepattint. Ennyire kell a pénz? Akkor dugja azt a....oda....
2013. aug. 8. 18:06
 7/14 anonim ***** válasza:

Az itteni kérdezők azért nem találnak barátnőt, mert férfiatlanok, többet sírnak, mint egy kislány.

A kedvencem az "igazán adhatna egy esélyt" típusú megszólalás. Amíg valaki így áll hozzá a kérdéshez, nem lesz barátnője. A nőket meg kell hódítani, nem esélyért könyörögni..

2013. aug. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Senki se tudja megmondani hogy mi számít!? Csak azt hogy mi nem?! hát ez fantasztikus..:|
2013. aug. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Attól, hogy arra fogják, hogy azért nincs csajuk, mert alacsonyak és véznák, még nem biztos, hogy ez az igazság. A legtöbb ilyen töketlen rinyagép, aki semmit nem tesz azért, hogy valakit lenyűgözzön, na meg csakis egy playmate kinézetű cicababát tartanának jó nőnek, igaz kezdeni vele nem tudnának mit.

Talán nem kéne általánosítani. Ismerek olyan kigyúrt tipikus macsó külsejű csávót, aki az összes buta libát lekoppintotta, mert ő egy normális párkapcsolatot keresett (és meg is találta, a csaj pedig azért nem egy 10/10 kinézet, de értelmes és csupaszív), és több jó csajt is, aki nem a pénzre és a kinézetre megy. De a variációk száma végtelen.

2013. aug. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Az itteni kérdezők egy jelentős része el van már keseredve, megkeseredve is.

És nem látják már logikusan, hanem csökönyösen ragaszkodnak ahhoz, hogy már pedig ők az áldozatok.

Közben meg a csajok egy kis hányada a bunkó, útálatos.

A többi közt rengeteg a ... könnyen kapható, de nem ez a téma.

Mindenkinek( a nőknek is) más az ízlése.

Van akinek a sportos, van akinek a kigyúrt, van akinek a macis, van akinek a kifejezetten vékony pasik jönnek be.

Tudom, mert sokat ismerek...

Mondjuk én nem is félek a nőktől...

2013. aug. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!