Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy is van ez? A szép lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy is van ez? A szép lányok mégse szívtelenek?

Figyelt kérdés

Nagyon sok férfi kérdező szerint azért nem találnak párt mert alacsonyak és vékonyak. Valamint, hogy csak a magas és izmos palik (nem a Laci :D) jönnek be a közvélemény szerinti "bombanőknek"


Na igen ám, de most jön a paradox ellentmondás kedves válaszolók

! Látok a közösségi oldalakon, az utcán, mindenhol olyat, hogy egy irgalmatlanul jó csaj mellett egy kis piszkafa pózol. Ès ez sorozatos. Ilyenkor hol vannak a nagy igények? Vékony srácok, hajtsatok, van esély ezek szerint!



2013. aug. 8. 17:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szerintem az a lényeg hogy sose rinyáljunk hanem cselekedjünk!
2013. aug. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

# 6:

"És ilyen kis görcsökkel állnak össze." ---> "Tahó sem vagyok..."


Megint egy ellentmondás. Rossz helyen keresed a sikertelenséged okát, kedves kérdező.


Egyébként a mondanivalóddal teljes mértékben egyetértek. Én is próbáltam már itt győzködni embereket, sikertelenül. Aki eldöntötte magában, hogy ő ronda, magatehetetlen és egyedül fog meghalni, annak bizony igaza lesz, mert ezt akarja.

2013. aug. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

alacsony, sovány fiú vagyok és legutóbb is, csak mert a szép csaj velem volt, máris bepofázott pár alfa gyerek, mintha én tehetnék róla, hogy ilyen az alkatom, genetikám -.-

amúgy elmondanám, hogy nem is a csajom, de ők nyílván azt hitték és egyből jött az irigykedés meg beszólogatós

2013. aug. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szépnek mondhatom magam..

És van olyan vékony srác akinek olyan hihetetlenül megfog a személyisége, hogy lesz/rnám h piszkafa de biztos hogy lennék a párja :)

Kondis barátaim voltak már, de rosszul éreztem magam mellettük mert az én testem (még) nem olyan tökéletes. :S


És nem általánosítok de kondis srácok min fele beképzelt lesz, elfelejti honnan indult, de nem ítélek el senkit előbb mindenkit meg kell ismerni.


Szóval akinek a teste nem tokééletes az kompenzálja a kisugárzásával , ugyan ott van :)

És ha választhatnék egy jófej de nem tökéletes testű vagy egy kondis és bellülsemmi között biztos hogy a jófej srácot váladztanám. :)



A többi csaj véleménye is más lesz.. ez az enyém.

18/L

2013. aug. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!