Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 30 éves nőhöz szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves nőhöz szerintetek idős egy 51 éves férfi?

Figyelt kérdés
Én egyáltalán nem látom, nem érzem idősnek, de mások sokszor meglepődnek (megbotránkoznak) ezen. Ami jobban zavar, hogy mostanában a párom is el kezdte mondogatni, hogy én még 10 év múlva is fiatal leszek, Ő meg egy öregember. De szerintem 10 év alatt mindketten változunk, öregszünk, nem csak Ő.

2013. aug. 8. 20:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

3-as vagyok. Remélem, az én válaszomra nem írtad, hogy hülyeség...

Én 17 éves vagyok, és ha belegondolok, hogy egy 38 éves pasival összejöjjek, nem tenném meg. Viszont ha 30 lennék, nem tartanám elképzelhetetlennek, hogy egy 54 éves férfival kapcsolatban legyen. DE, amint írtam, emberfüggő, mert lehet, hogy egy olyat találok, akit szintén nem zavarja a korkülönbség. Ezzel szemben lehet olyan, mint a Te párod, akit igen.


Én nem konkrétan a korkülönbség tényének hátrányát látom, hanem az abból fakadó "vitákat".

2013. aug. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Manapság már szinte minden nap ezt lehet hallani hogy ennyivel idősebb meg annyival fiatalabb stb,már megszoktuk hogy és tudomásul kell vennünk hogy új trendi jött be a korkülönbségnél. Annyira már fel se tünik hogy ilyenek előfordulnak. Ti döntésetek mi lesz veletek,addig meg élvezzétek a szerelmet.
2013. aug. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Miből gondolja itt bárki is, hogy egy 51 éves férfi ( 10 évvel ezelőtt 41) annyinak néz ki ahány éves? Lehet emberünk 10 éve kinézett 28-30-nak a kérdező akkor volt 20 de ha fejlettebb akkor ő meg idősebbnek néz ki..aztán én se indítok randin azzal vagy egy szimpi lánynál, hogy te hány éves vagy, mert engem mindig a koromnál 10-12 évvel fiatalabbnak néztek pl 30 évesen elkérték a személyimet a boltba..remélem korombeli vagy, mert....

Amikor meg kiderül, hogy a csaj 25 évvel is idősebb nálam..kit érdekel :-) A környezetben az ismeretlenek most is állandóan egy 10-15 évvel fiatalabbnak nézz..

25 évesen lehet ám jókat röhögni, hogy de gyerekes vagy a nőknek férfi kell..aztán eljő a 40-50 és a röhögő népek irigykedhetnek rám a hozzájuk hasonló 40-50éves "nyanyák"

mellől, hogy nekem milyen szép fiatal barátnőm van! Az élet kárpótol emberek! :-)

2013. aug. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
jav: csaj 25 évvel fiatalabb :-)
2013. aug. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!