Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 10 éve vagyok együtt a férjemm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10 éve vagyok együtt a férjemmel most várom a 2. babánkat a nagyfiam 8 éves belefáradtam a kapcsolatba mit tegyek?

Figyelt kérdés
2008. jún. 29. 11:28
 1/5 A kérdező kommentje:
Tudom hamarabb kellett volna gondolkodni szeretem őt csak sok a probléma főleg pénzügybe nekem nem is lenne ez gond de most már engem vádol hogy nincs pénzünk. Táppénzen vagyok mert rossz helyen tapadt a placenta és nem emelhetek. Pedig az én keresetem még így is több mint az ővé.
2008. jún. 29. 11:30
 2/5 A kérdező kommentje:
De ez sem érdekelne de tegnap is olyanokat vágott a fejemhez hogy én ilyet nem is mernék más embernek mondani. Meg anyukámat szidja pedig mindig ő segít. Mit tegyek?
2008. jún. 29. 11:31
 3/5 tade ***** válasza:
100%
Szia. Szerintem mindenkepp ulj le a ferjeddel es beszeljetek meg. Szerintem (ez az en szemelyes velemenyem) az a problema, hogy mivel penzugyi problematok volt(van), es mindezek mellett valaltatok meg egy babat, o egy uj szituacioba kerult bele, amit nenm tud feldolgozni, es a stresszt rajtad vezeti le, holott nem a te hibad. O ugy latja, hogy teherbe estel, mikor amugy is penzugyi gondjaitok vannak, az meg jobban tetezi a dologt, hogy te alapjaban tobbet keresel, es o megijedt, es stresszel, hogy mibol tart el titeket. Holott ez igy nem tisztesseges, az meg vegkepp nem, hogy rajtad vezeti le a merget, meg az anyukadon. SZerintem mindenkepp beszelj vele, hisz egy babahoz 2 ember kell---
2008. jún. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! Tudod mikor úgy döntöttünk hogy lesz még egy baba akkor még jól ment volt mellékállása és jól keresett stabilnak tűnt de a főnöke keresztbe tett neki és muszáj volt kilépnie. Félek nem tudok vele beszélni mert hiába mondok neki bármit bólogat hogy keres valami megoldást aztán telik az idő fogy a pénz és minden kezdődik előröl. Az a baj hogy annyira megbántott tegnap hogy beszélni sincs vele kedvem de majd lehiggadok. Köszi!
2008. jún. 29. 12:16
 5/5 anonim válasza:

Vannak e kozeli barataitok, akire hallgat...vagy akikkel ki tudtok kapcsolodni. Az nagy baj ha folyamatosan a lelkedbe gazol es nem veszi eszre. Valahogy ezt a tudtara kellene adnia hogy nagyon megbantott. Persze amikor a stressz jelen van, akkor bizony nagyon nehez lehiggadni es okosan megbeszelni mindent. Mindenhez ket ember kell!

Azert gondolnam hogy egy barat, vagy baratok segithetnek...ha vannak olyanok akikkel ezeket meg lehet osztani, mert ha esetleg rad nem is hallgat, hatha rajuk. Sokszor egy kivulallo sokat tud segiteni...persze az is kerdes hogy van e olyan aki felvallalja ezt a szerepet. Kenyes kerdes...hiszen a maganeletetekrol van szo! Viszont erdemes elgondolkodni rajta...

2008. jún. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!